06.02.2013 року в школі проходило засідання районного методичного об’єднання вчителів світової літератури та російської мови «Впровадження мультимедійних технологій у практику викладання російської мови та світової літератури».

Вчитель російської мови та світової літератури Самохіна Наталія Анатоліївна  провела відкритий урок у 5 класі на тему «Имя прилагательное как часть речи», в ході якого показала як вона використовує мультимедійні технології в практиці своєї роботи, зокрема під час проведення уроків. Члени методичного об’єднання відмітили високий професіоналізм вчителя, його методичну майстерність, високий методичний рівень проведеного уроку.


Після уроку перед гостями виступила директор школи Семененко Тетяна Михайлівна, яка підкреслила системність у роботі вчителя з використання мультимедійних технологій.

Методист районного методичного кабінету Брянцева Світлана Миколаївна познайомила присутніх вчителів з новітніми технологіями, які можна використовувати під час проведення сучасного уроку світової літератури та російської мови, необхідністю впровадження мультимедій­них технологій у практику викладання світової літератури та російської мови, правилами створення мультимедійної презентації.

(ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ)

 

 

 

Hosted by uCoz