12 грудня на базі закладу бав проведений районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Організація контролю за якістю навчальних досягнень учнів – як одна із форм виявлення обдарованих дітей», метою якого було підвищення рівня професійної компетентності заступників директорів з навчально-виховної роботи щодо виявлення обдарованих дітей та створення умов для їх оптимального розвитку в системі внутрішньошкільного контролю.
(ПРОГРАМА СЕМІНАРУ)

В ході семінару завідуюча районним методичним кабінетом Сахно Оксана Іванівна розповіла учасникам семінару про види, форми та напрямки внутрішньошкільного контролю за роботою з обдарованими учнями.
(ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ)

Заступник директора з навчальної роботи Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Карпець С.О. поділився досвідом роботи адміністрації закладу з даної проблеми.
(ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ)

Цікавим було практичне заняття психолога школи Васильєвої Л.М., яка провела міні-тренінг з визначення вміння педагогів працювати з обдарованими дітьми, та розповіла про методи виявлення обдарованих дітей в закладі та тісну співпрацю з адміністрацією закладу щодо створення умов для оптимального розвитку обдарованих дітей.

 

Своїм досвідом роботи з обдарованими учнями поділилася вчитель початкових класів закладу Пищикова С.А., вихованці якої щорічно стають переможцями різноманітних турнірів та конкурсів.

 

 

Hosted by uCoz