22 листопада 2012 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів проходив облесний науково-практичний семінар для соціальний педагогів шкіл-інтернатів за темою «Соціально-педагогічні засади підготовки учнів старших класів до сам

 

 

 

 

22 листопада 2012 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів проходив облесний науково-практичний семінар для соціальний педагогів шкіл-інтернатів за темою «Соціально-педагогічні засади підготовки учнів старших класів до самостійного життя»

Метою семінару було підвищення рівня професійної компетентності соціальних педагогів щодо організації та здійснення соціально-педагогічної роботи з учнями щодо підготовки до самостійного життя за межами інтернатного закладу.

В ході семінару соціальні педагоги Хоружівського дитячого будинку, Білопільської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів поділилися власним досвідом роботи за темою семінару.

Соціальний педагог Путивльської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів А.С.Почепцова показала практичне заняття з учнями 9 класу на тему «Підготовка старшокласників до самостійного життя. Складання власного бюджету на місяць».

Метою заняття було навчити підлітків виділяти головне, пра­вильно розподіляти кошти для забезпечення нагальних потреб, складати власний бюджет на місяць.