Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!

Всі роки існування школи колектив працює над забезпеченням оптимальних умов для навчання, виховання і утримання дітей з неповних, багатодітних і малозабезпечених сімей області, дітей, які залишились без батьківського піклування. Сьогодні в школі виховується діти з багатодітних малозабезпечених, неповних сімей з різних районних центрів області. В умовах розмежованості населених пунктів району, віддаленості від школи, жителі багатьох сіл перевагу в навчанні і вихованні дітей віддають інтернату.В зв`язку з цим, колективом школи робиться немало для того, щоб умови перебування дітей в школі були наближені до домашніх. Просторі класи, затишні кімнати гуртожитку і відпочинку, спортивний зал і майданчик, тир, раціональне поєднання навчальної діяльності з заняттям спортом і трудом, активним відпочинком створюють атмосферу невимушеності і комфорту. В останні роки цьому сприяє покращення і стабільність фінансування. Сьогодні кожен вихованець має учнівську форму, максимально з необхідного забезпечується шкільно-письмовимприладдям. Велику підтримку в утриманні дітей надають організації району і області.

 

 

Наш заклад надає переможний старт для подальшої соціалізації вихованців, адже вона не завершується в дитинстві, а продовжується протягом усього життя. Більшість випускників (кандидати наук, спортсмени, працівники культури, педагоги, бізнесмени, журналісти, робітники та просто порядні люди) - це приклад нашої правильно обраної освітньої стратегії.
Гімн школи - це лише слова початку біографічних слів з життя нашого вихованця: успішної людини, патріота, професіонала, гарного сім’янина, громадянина України:
Школа-інтернат, школа-інтернат -
Рідний дім для хлопчиків й дівчат.
Дні минають і летять роки,
Не забуть нам дружньої руки.
Школа-інтернат, школа-інтернат -
Щира радість від веселих свят.
Труд, навчання, дружба і любов
Нас ріднять міцніше знов і знов.