Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!

В умовах кардинальних змін соціально-політичного і економічного життя країни, процесів реформування системи освіти, життя ставить перед педагогами задачу формування національно-свідомої особистості громадянина України. Сьогодні по-різному можна оцінювати шляхи реформування системи освіти, але весь педагогічний колектив прихильник того, що стояти на місці ми не можемо і повинні вести постійний пошук найбільш оптимальних рішень педагогічних завдань. Задачу, яку визначив для себе колектив школи на найближчу перспективу, з урахуванням задач Міністерства освіти і науки, особливостей контингенту учнів є "Удосконалення навчально-виховного процесу через впровадження інноваційних технологій, особистісно-орієнтоване навчання та виховання". Головною дійовою особою навчально-виховного процесу ми бачимо кожного окремо і всіх разом взятих вихованців з їх успіхами і невдачами, бідами і проблемами.

В школі працює 5 методичних об`єднань педагогів. Доброю традицією стало те, що керівниками методичних об`єднань є дійсно майстри своєї справи, які своєю високою професійною підготовкою, педагогічною майстерністю, загальною культурою стають прикладом у відкритті дітям широкого простору для формування свого світогляду, власних ідейно-моральних переконань тощо. В школі значна робота приділяється роботі з обдарованими та здібними учнями. Для учнів школи організовуються заняття факультативів, гуртків, проводяться додаткові заняття з різних предметів.

Працюючи з дітьми, педагоги нашої школи дбають, щоб дитина якнайкраще стикалась з національними цінностями. В школі цей процес йде двома напрямками: через навчальні предмети і через організацію виховної роботи.

 

Заклад на 100% забезпечений педагогічними кадрами. Освітньо-виховну діяльність школи забезпечують 37 педагогічних працівників.

Всього педагогічних працівників

37

 

Працює, станом на 01.01.2017

37

З вищою освітою

37

Вища категорія

13

35,1%

І категорія

9

24,3%

ІІ категорія

10

27,0%

Спеціаліст

3

8,1%

Продовжують навчання

2

5,4