Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!

НЕСТЕРОВА ГАННА,
учениця 10 класу

здобула перемогу у всеукраїнському конкурсі малюнків «Україна майбутнього», який відбувся в Івано–Франківську з роботою «Дивовижні Карпати»;


ТРЕТ`ЯК ОЛЕКСІЙ,
учениця 2 класу

лауреат всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків Noosphere Space Art Challenge;


ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЗАГІН 7 КЛАСУ

переможець обласного конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч», ІІІ місце


ЖАРІКОВА МАРІЯ,
учениця 2 класу

ІІ місце у ХХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра ЯЦИКА;


ЖАРІКОВА МАРІЯ,
учениця 2 класу

ІІ місце у ХХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра ЯЦИКА;


КУЛІШ МИХАЙЛО
учень 9 класу

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з трудового навчання;


НЕСТЕРОВА ГАННА
учениця 9 класу
БРЕЖНЄВА ДАР`Я
учениця 8 класу

Переможниці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з трудового навчання;


БОЛОТІНА ДАР'Я
учениця 9 класу

І місце у районному (заочному) етапі обласного фестивалю мистецтв «Перлини нашої душі»;


НЕСТЕРОВА ГАННА
учениця 9 класу

І місце у районному (заочному) етапі обласного фестивалю мистецтв «Перлини нашої душі»;


ТВЕРІТІНОВА ОЛЕНА
учениця 6 класу

І місце у районному (заочному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»;


СКРИПКІН АРТЕМ
учень 6 класу

ІІ місце у районному (заочному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»;


СКРИПКІН МАКСИМ,
МУНТЯН ЛЮБОВ,
БІЗЮКОВА КАТЕРИНА

учні 9 класу

ІІ місце у районному етапі обласного конкурсу відеороликів «Агенти здоров'я»;


БРЕЖНЄВА ДАР'Я
учениця 8 класу

І місце у районному заочному літературному конкурсі «Проба пера»;


ОПАНАСЕНКО БОГДАН
учень 5 класу

І місце у районному заочному літературному конкурсі «Проба пера»;


КОЛІЄНКО АКІРА-ВІТАЛІНА,
ТІТОВ МАКСИМ,
НОВІКОВА МАРІЯ

учні 2 класу

І місце у районному заочному літературному конкурсі «Проба пера»;


МАРЧЕНКО МАРІЯ
учениця 3 класу

І місце у районному заочному літературному конкурсі «Проба пера»;


МОЗУЛЬ НІКА,
ЖАРІКОВА МАРІЯ,
КАВУН АНГЕЛІНА

учні 4 класу

І місце у районному заочному літературному конкурсі «Проба пера»;




ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ

ДЕНИСЕНКО ОЛЕСЯ
ЮРІЇВНА

учитель предметів мистецького профілю

лауреат фінального етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації "Образотворче мистецтво"


ДЕНИСЕНКО ОЛЕСЯ
ЮРІЇВНА

учитель предметів мистецького профілю

І місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації "Образотворче мистецтво";


СТРИЖАК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
учитель математики

ІІ місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації "Математика";


ТТІТОВ РОМАН СЕМЕНОВИЧ
учитель трудового навчання

ІІ місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації "Трудове навчання";


ТВЕРІТІНОВА ОКСАНА ВІКТОРІВНА
учитель початкових класів

ІІ місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації "Початкова освіта";


САМОХІНА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
учитель зарубіжної літератури

ІІІ місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації "Зарубіжна література";


ЖЕБА ЛАРИСА ІВАНІВНА
учитель предметів мистецького профілю

ІІІ місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації "Образотворче мистецтво";