Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374
АРХІВ НОВИН ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ

НОВИНИ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЖОВТЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД
АРХІВ НОВИН ЗА ГРУДЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА СІЧЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЛЮТИЙ
АРХІВ НОВИН ЗА БЕРЕЗЕНЬ
КВІТЕНЬ-ТРАВЕНЬ

Динамічна пауза у 1 класі

Уроки в 1 класі "Хмаринки з повтором букв"

Фізкультхвилинка у 1 класі

Пальчикова гімнастика на уроці у 1 класі

Порівняння чисел на уроці у 1 класі


• Правове виховання першокласника починається з виховання у нього почуття власної гідності, поваги до себе. Тільки той, хто поважає самого себе і свої права, здатен по-справжньому поважати інших людей.
 Саме з цією метою був проведений виховний захід "Я - найважливіший. Право на збереження своєї індивідуальності", на якому діти вчились оцінювати і пізнавати себе, підкреслювали свою особливість і неповторність, отримали уявлення про те, що всі люди різні (але права та обов'язки в них рівні), індивідуальні, і потрібно їх приймати такими, які вони є.
  А допомагали учням познайомитися з правовими поняттями дидактична гра "Чарівна скринька", вправа "Я схожий на тебе, але відрізняюсь", ігри: "Впізнай на дотик", "Спіймай правило", фізкультурна пауза "Імена". Діти завітали до майстерні "Я та моє ім'я", де власноруч написали кожен своє ім'я на квіточці. А потім допомогли Червоній Шапочці та її друзям відшукати заповітні пелюстки з правами дітей.
  Логічним завершенням заходу стали вірші, прочитані учнями.
  Музичний супровід та презентація зробили цей захід яскравим та цікавим.
  Вивчення прав людини - це довготривалий процес, і здійснюється він на всіх етапах навчання і виховання. Тож далі буде...
                                                                                                                                                                            Вихователь 1 класу Л.М.ПРИХОДЬКО


• ТВОЄ ЗДОРОВ’Я В ТВОЇХ РУКАХ! 4 квітня 2019 року в рамках відзначення Всесвітнього Дня здоров’я відбулась зустріч здобувачів освіти з медичними працівниками ЦРЛ. Захід покликаний привернути увагу вихованців до актуальної проблеми сучасності - здоров’я.
  Під час бесіди з лікарем-педіатром Черняковим І.М. учні отримали інформацію про формування шкідливих звичок, таких як вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління у молодому віці, про їх згубну дію на організм.
 Лікар-гінеколог Кобзиста Ю.В. розповіла про необхідність дотримання особистої гігієни, акцентувала увагу присутніх на інфекціях, що передаються статевим шляхом і негативно впливають на репродуктивне здоров’я молоді. Закликав вихованців дотримуватись безпечної поведінки як в школі, так і вдома лікар-травматолог Лубенець Г.В. Спілкування з медичним персоналом супроводжувалось переглядом цікавих відеоматеріалів про вироблення корисних звичок, раціональне харчування й необхідність виконання режиму дня.
 Сподіваємось, що вихованці зуміли оцінити переваги здорового способу життя та будуть уникати шкідливих звичок.
 У переддень Всесвітнього дня здоров’я ми бажаємо всім бути здоровими і життєрадісними!


• 8 квітня 2019 року в місті Києві в спортивному комплексі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова стартували Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед освітян – членів Профспілки працівників освіти і науки України. 85 представників закладів освіти із 16 регіонів нашої держави будуть виборювати звання найкращих! (за матеріалами сайту профспілки працівників освіти і науки України).
 Команду Сумської області представляють найсильніші освітяни-тенісисти Сумщини – переможці обласних змагань (3 чоловіки, 2 жінки), серед яких учитель математики нашого закладу Стрижак С.О.
  Фото взяті з сайту організаторів.


• МИ - ЗА ЗЕЛЕНІ ЛЕГЕНІ ПЛАНЕТИ! Весна – це пробудження природи, спів солов’я, духмяні чари пролісків, а також турботи про благоустрій пришкільної території.
 В рамках місячника «Сумська весна - 2019» та акції «Посади дерево й збережи його» вихованцями освітнього закладу було висаджено алею з саджанців сосни кримської та кущів самшиту. Висловлюємо щиру подяку керівнику ДП Путивльського агролісгоспу та інженеру цього підприємства Соловйовій О.О., які охоче поділилися посадковим матеріалом.
 Посади своє дерево та вирости його! Дбаємо ж не лише про себе, а й про майбутнє! Мине декілька весен, і світло стане на душі, коли побачимо зелені дерева, що тягнуться до неба.


• СПІВПРАЦЯ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ «КУСУМ» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ. Напередодні Великодня до закладу завітав В.КОСЕНКОВ із черговими подарунками для вихованців від засновника благодійної організації РАДЖИВА ГУПТИ.
 Фондом «КУСУМ» були подаровані три бойлери для гуртожитку та 10 планшетних ПК, які учні зможуть використати в освітньому процесі. Ми шануємо увагу, доброту, тепло сердець, які вболівають за дитячі долі та допомагають у здійсненні багатьох дитячих мрій та побажань.
 Щиро дякуємо Вам за небайдуже ставлення до проблем нашої шкільної родини.


• ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ УРОК. Черговий профорієнтаційний урок 17 квітня 2019 року було проведено спеціалістом Путивльської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Медведчук В.В. для учнів 7 класу на тему: «Професії майбутнього».
 Провідний фахівець з питань зайнятості Вікторія Вікторівна розповіла учням про те, як зорієнтуватися в складному лабіринті професій та уникнути помилок і розчарувань у майбутньому. Діти опрацювали основну формулу вибору професії «Хочу. Можу. Треба», ознайомилися зі спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці в умовах сьогодення. Семикласники дізналися про можливість проходження тестування на онлайн-платформі професійної орієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості, за допомогою якої вони зможуть оцінити власний потенціал та обрати вид професійної діяльності. На завершення заходу школярі отримали буклети та профорієнтаційні листівки.
 Безумовно, цей день запам’ятається учням 7 класу та наштовхне їх на роздуми щодо серйозності вибору майбутнього.


• Згідно з планом підготовки та навчання учнів, особового складу основам ЦЗ у закладі був проведений День цивільного захисту. Головною метою проведення була його насиченість практичними заходами: евакуація за сигналом «Увага всім!», малюнки на асфальті «Мир без війни» (2-6 кл.), виготовлення стіннівок (7-9 кл.), спортивні змагання «Смуга перешкод», проведення вікторин, розгадування загадок, ребусів, практичні заняття з вдягання протигазів, організований перегляд відеофільмів.
  Слід зазначити, що штаб ЦЗ освітнього закладу, загальношкільна комісія з підготовки та проведення Дня ЦЗ, невоєнізовані формування ЦЗ, персонал школи, учні з цілями та завданнями Дня ЦЗ впоралися.


• Подолання морально-духовної кризи суспільства – одне з головних завдань сучасного освітнього процесу. Важливу роль у створенні основ християнського високодуховного середовища, забезпечення морально-етичного виховання через популяризацію світогляду відіграють поєднання зусиль держави, громадянського суспільства та Церкви.
 24 квітня учні нашого закладу стали активними учасниками IV туру ХІІ обласного Фестивалю «Сходинки духовності», в ході якого представники 11 навчальних закладів області ділилися знаннями, отриманими на уроках та факультативних заняттях курсу «Християнської етики».


БУЛІНГ: ЗА ДІТЕЙ ВІДПОВІДАЮТЬ БАТЬКИ.
 Традиційно причиною батьківських нарікань і не зовсім приємних виховних моментів для того, хто не вивчив урок і отримав низьку оцінку, є двійки-трійки у щоденнику. Причин для виховних моментів побільшало відтоді, як на законодавчому рівні у нашій країні введено відповідальність за булінг. І діти, і батьки повинні знати: булінг – не просто зло, яке зачіпає підліткове середовище, а ще й в окремих ситуаціях привід сплатити немалий штраф. І платити його будуть батьки того, хто дозволяє собі принижувати однокласника чи товариша по школі.


• З метою формування екологічної свідомості здобувачів освіти 1-9 класів відбувся шкільний етап обласного конкурсу «Збереження довкілля – свідомий вибір».
 Конкурс проходив у чотирьох номінаціях: есе, малюнок, відеоролик на екологічну тематику та кращі альтернативи поліетиленовим пакетам на тему: «Некульок або екоторбинка – екологічно та стильно». Роботи переможців шкільного етапу надіслані на розгляд компетентного журі до Державної екологічної інспекції у Сумській області.


• Кожного разу, побачивши в небі веселку, ми милуємося прекрасним творінням природи, вражаючим небесним явищем, яке приковує наш погляд.
  Протягом тематичного тижня «Веселка» учні 1 класу мандрували різнокольоровими стежками до веселки. Діти брали активну участь в іграх, конкурсах та вікторинах, адже кожній дитині, яка робить перші кроки в майбутнє, має бути цікаво, а навчання – дарує впевненість у власних силах.


• У закладі відбувся черговий теоретико-практичний форум освітніх ідей та інновацій, в ході якого педагогами були розглянуті актуальні питання використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, інноваційних форм і методів роботи в умовах реформування системи освіти України.
  Неабиякий інтерес учасників форуму викликали питання, висвітлені з досвіду роботи наших педагогів, що протягом тривалого часу втілюються в реальність під час організації освітнього процесу у закладі, а саме:
- вправи для розвитку творчості, фантазії, креативності у Новій українській школі;
- використання арт-технологій у освітньому процесі;
- інфографіка як метод навчання;
- використання програми Microsoft Excel як інструменту вчителя для підвищення ефективності освітнього процесу;
- створення персональної веб-сторінки для розширення інформаційного освітнього простору сучасного педагога.


• Весело всміхається травень,
 Бо скінчилась навчання пора
 І зібралась на дзвоник останній
 Вся весела шкільна дітвора.
  24 травня у закладі відбулось традиційне свято останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Настрій у всіх був піднесений - попереду канікули! Лише девʼятикласники трохи були сумними: бо для них настала пора прощання зі школою, з дитинством.
ПРО НАС В МІНІСТЕРСТВІ І НЕ ТІЛЬКИНаціональна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лініяГОСТЬОВА КНИГА (залишайте свої коментарі)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України

Лічильник відвідувань

ВГОРУ

© 2018 Путивльська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів