Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


НОВИНИ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

НОВИНИ ЗА ВЕРЕСЕНЬ-ЖОВТЕНЬ

• Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 р. №1/9-575 "Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19", рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, наказу по закладу від 13.10.2020 р. №87-ОД "Про внесення змін до структури/тривалості навчального року", з метою збереження здоров`я учасників освітнього процесу, у закладі з 15.10.2020 р. по 30.10.2020 р. триватимуть осінні канікули.


• Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди, спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями.
  30 вересня – Всеукраїнський день бібліотеки. З нагоди цього свята учні 3 класу вкотре відвідали сучасну медіатеку нашого закладу. Діти привітали бібліотекарку із професійним святом та подарували книжки, які допоможуть школярам у навчанні. Ніна Павлівна у свою чергу провела захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, познайомила дітей з правилами користування електронними книгами, показала фільм про цінність книжок.
  Учні отримали позитивні емоції, багато корисної інформації та гарний настрій!


• ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ – КНИГА.
  Книги називають сонячним сяйвом і рікою, що живлять Всесвіт. 30 вересня скарбниці людських знань – бібліотеки, відзначали своє свято прославляючи та звеличуючи КНИГУ. Учні нашого закладу відвідували медіатеку згідно графіку, тож святкувала шкільна родина день бібліотеки декілька днів. Бесіди «Від книжки до мишки», огляди, супроводжувались відеофільмами «Історія виникнення книги», «Як створюються книжки». Діти ознайомлювались з новими книгами для навчання, для дозвілля , довідково-пізнавальною літературою, відгадували з інтересом відеовікторини «Відгадай казку», слухали пісні про книжечки. Читачі шкільної медіатеки читають, шанують та зберігають книги, а книги збагачують їх знаннями, дають розраду.
  Тож веди, КНИГО, Великий Український Народ в світ освіченості, єдності, мудрості і доброти.


• Найбільше щастя у світі – це мир! З нагоди відзначення Міжнародного Дня миру вихованці закладу приєднались до Всеукраїнської акції «Голуб миру». Діти власноруч виготовили паперових голубів з побажаннями миру та злагоди на планеті Земля.
  Миру нашій країні, кожній родині, кожному дому, кожній дитині!


• В рамках Олімпійського тижня в закладі було організовано чимало заходів, які сприяли залученню вихованців до активних занять спортом, пропагували здоровий спосіб життя.
  Свою спритність, витримку і жагу до перемоги демонстрували учні 1-10 класів у різних видах спорту під час проведення змагань з шахів, дартсу, перетягування канату, міні-футболу, легкоатлетичного кросу. Класні керівники та вихователі провели інформаційно-пізнавальні п’ятихвилинки, під час яких познайомили дітей з видатними спортсменами, що досягли високих результатів у спорті.
  Учні школи цей тиждень запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні школярі.


• 16 вересня 2020 року відбувся футбольний матч між командою вихованців закладу та шефів – представників Путивльського відділення поліції. Команди продемонстрували незабутню гру, яка весь час тримала в напрузі вболівальників. В гострій, захоплюючій, безкомпромісній боротьбі, все ж таки, перемогла дружба!


До Вашої уваги інформаційні відеоролики з метою запобігання поширенню захворювання COVID-19. Відеоролики для опрацювання можна переглянути або завантажити в електронному вигляді (логін доступу: mip, пароль доступу: mipmip) за посиланнями:

http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus_redcross/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/oberezhno_COVOD-19/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus2/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/nebezpeka_COVOD-19/


• ДЕНЬ ЗНАНЬ
  01 вересня 2020 року в Путивльській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті відбулись святкові заходи до Дня знань. Свято розпочалось з проведення перших уроків по класам, що були спрямовані на формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладі загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19.


• КОНКУРСНІ ВИПРБУВАННЯ
Демонстрація дітьми мистецьких компетентностей під час проведення конкурсних випробувань. Чимало батьків, зокрема майбутніх першокласників Путивльського району і Сумської області, віддали перевагу нашому молодому спеціалізованому мистецькому закладу.

АРХІВ НОВИН ЗА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Квест
"Мистецький дивограй"

Арт-пікнік
"Мистецький дивограй"

Осіння фотосесія
головних уборів та зачісок

Музична казка
"Хоробрий Іванко"


Ранкова зустріч
1 клас

Склад числа
урок математики

Фрагмент уроку
читання, 1 клас

Весела руханка
на уроці


STEM - #one`day з життя
учнів 2 класу

STEAM - проєкт "УКРАЇНА
в наших серцях"

Дивосвіт
дитячих талантів

Відеострічка
пам`яті


АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ