Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


НОВИНИ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

НОВИНИ ЗА СІЧЕНЬ-ГРУДЕНЬ

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

11.01.2021 - 22.01.2021


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  Відповідно до Постанови КМУ від 09 грудня 2020 р. № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", з 11.01.2021 по 22.01.2021 року у закладі організовується дистанційне навчання.
  Освітній процес буде організований на платформі Microsoft Teams згідно з розкладом уроків. У кого немає можливості працювати у Microsoft Teams, завдання будуть надсилатися за допомогою мобільного додатку Viber.
  11.01.2021 року о 08.20 всі завдання з предметів на період дистанційного навчання будуть розміщені на нашому офіційному веб-сайті.
  БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


• Зимові канікули, красуня-ялинка, прикрашена кульками та гірляндами, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне диво – все це чекало на наших школярів у кінці грудня.
  Учні освітнього закладу разом з педагогами підготували програми з новорічними сюжетами, казковими героями, конкурсами, іграми та хороводами. Дітей розважали та вітали з зимовими святами Дід Мороз, Снігуронька, Святий Миколай, чимало інших казкових героїв. Вірші, пісні, танці новорічної тематики додали заходам певної урочистості, казкові подорожі – чарівності, а ігри та конкурси – веселого настрою й позитивних емоцій. Яскраві маскарадні костюми дітлахів створили особливу святкову атмосферу в закладі. Приємним сюрпризом стали солодкі подарунки для всіх учнів школи.
  Нехай здійсниться все задумане, а 2021 стане таким, яким ми хочемо його бачити. Вітаємо всіх з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами!
 Насичені святами зимові какнікули в закладі триватимуть до 10 січня.


• 14 грудня було відбулось online-засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті актуальні питання, що стосуються організації освітнього процесу в нашому закладі:
  - Художньо-естетичний розвиток здобувачів освіти на уроках мистецького профілю у 5-10 класах (малюнок, композиція, живопис, художня культура);
  - Партнерство родини, громадськості та закладу освіти у формуванні творчого потенціалу, розвитку здібностей дитини в сучасному освітньому просторі;
  - Про хід виконання рішення педагогічної ради: «Компетентне використання інноваційних ідей, знахідок та надбань, їх практичне застосування на уроках фізики», протокол №2 від 02.12.2019.


• ЖІНКИ РОЗПОЧАЛИ, ЧОЛОВІКИ ПРОДОВЖИЛИ!
  Минулорічний тріумф наших чарівних жінок у всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2020» ми будемо памʾятати завжди. Всім відомі слова: «Тільки жінка може окрилити чоловіка» стали підтвердженням цьогорічного успіху наших чоловіків. Учителі математики та трудового навчання Сергій СТРИЖАК та Роман ТІТОВ стали лауреатами першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у відповідних номінаціях.
  Отже, цього року ми ВІТАЄМО наших ЧОЛОВІКІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ!!!


До Вашої уваги інформаційні відеоролики з метою запобігання поширенню захворювання COVID-19. Відеоролики для опрацювання можна переглянути або завантажити в електронному вигляді (логін доступу: mip, пароль доступу: mipmip) за посиланнями:

http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus_redcross/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/oberezhno_COVOD-19/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus2/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/nebezpeka_COVOD-19/


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯАРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД 2020
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ-ЖОВТЕНЬ 2020

АРХІВ НОВИН ЗА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Квест
"Мистецький дивограй"

Арт-пікнік
"Мистецький дивограй"

Осіння фотосесія
головних уборів та зачісок

Музична казка
"Хоробрий Іванко"


Ранкова зустріч
1 клас

Склад числа
урок математики

Фрагмент уроку
читання, 1 клас

Весела руханка
на уроці


STEM - #one`day з життя
учнів 2 класу

STEAM - проєкт "УКРАЇНА
в наших серцях"

Дивосвіт
дитячих талантів

Відеострічка
пам`яті

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ