Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради
"Путивльський мистецький ліцей"

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


НОВИНИ 2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

НОВИНИ ЗА ЖОВТЕНЬ

• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19", Протоколу №39 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 жовтня 2021 року, наказу МОЗ України від 04.10.2021 року №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням» з 25.10.2021 по 29.10.2021 р. в ліцеї організовується дистанційне навчання для здобувачів освіти 5-11 класів згідно розкладу уроків на платформі Microsoft Teams, веб-сайту закладу за допомогою організатора відеоконференцій ZOOM та мобільного додатку Viber. БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

25.10.2021 - 29.10.2021


• До Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва у ліцеї було проведено свято «Козацької слави вірні нащадки». Під час якого здобувачі освіти привітали гостя, учасника АТО/ООС Анякіна Максима Миколайовича та з усією щирістю дитячої душі подарували подарунок з побажаннями сил і здоров’я, щастя і благополуччя.


• Вітальна стрічка до Дня захисників і захисниць України від здобувачів освіти комунального закладу Сумської обласної ради "Путивльський мистецький ліцей"


• Відповідно до рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №13 від 11.10.2021 р.) внесено зміни до структури 2021-2022 навчального року - встановлено терміни осінніх канікул з 18.10.2021 р. по 24.10.2021 р.


• Талантами славна земля Ярославни. У ході Всеукраїнського місячника «Краєзнавство в шкільній бібліотеці» в читальній залі мистецького ліцею була організована фотовиставка робіт підприємця, майстра фотографії, депутата міської ради, доброї людини – Сергія Миколайовича Кобзарьова. Його роботи висвітлюють історію, культурну спадщину рідної Путивльщини, різнобарвні пейзажі природи, міські краєвиди. Окрасою читальної зали є картини художника -професіонала Ждановича Олексія Олександровича, які він подарував учням школи. У ході екскурсії діти ознайомлювалися з талановитими митцями краю, жанровою різноманітністю їхньої творчості. Учні з цікавістю, захопленням, радістю розглядали роботи майстрів, адже майбутнє за цими прекрасними талановитими дітьми, бо здатність до творчості - це найпрекрасніший прояв мистецтва.


• Учні 4 класу привітали своїх батьків з Днем захисника та захисниці України, які були в зоні ООС: Капленко С. М. та Биваліну М. П., яка і зараз знаходиться там.


• 12 жовтня в 2 класі відбулася зустріч учнів із учасником бойових дій в зоні ООС/АТО, військовослужбовцем третього відділу Конотопського РТЦК та СП старшим солдатом Бакаєвим Ігорем Миколайовичем. Діти щиро, з радістю та допитливістю зустріли військовослужбовця, привітали його і на пам’ять подарували малюнки. В такий день хочемо побажати всім захисникам і захисницям України міцного здоров’я, добра і злагоди, успіхів у вашій почесній службі. p


• День захисника України – свято, що відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З цієї нагоди у 3 класі було проведено цікаву вікторину «Що ти знаєш про козаків?», конкурс патріотичних малюнків «14 жовтня – День Захисника України». А найбільш вразила дітей зустріч з захисниками рідного краю. Діти подякували героям за їхню нелегку працю та привітали з наступаючим святом. Побажали їм міцного здоров’я та Божого захисту.


• Найщиріші вітання учениці 11 класу Бізюковій Катерині та керівнику гуртка «Образотворче мистецтво» Красноногій Тетяні Миколаївні за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» - пленер «Перлини Сумщини». Ви – молодці! Ми - пишаємося ВАМИ!


• Сучасний світ занадто жорстокий. Важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин, саме тому, вихованці КЗСОР Путивльський мистецький ліцей взяли участь у Всеукраїнському уроці про гуманне та відповідальне ставлення до тварин
  #урок_доброти2021 #happypaw #фокстрот


• Щиро вітаємо активних, творчих здобувачів освіти та педагогів ліцею з блискучою презентацією своїх ідей та досягнень. Дякуємо вам за майстерність, натхненну працю та вміння ділитися здобутками. Бажаємо творчого потенціалу та невичерпного ентузіазму, ніколи не зупинятися на досягнутому, набувати нового досвіду і впевнено крокувати по життю, здобуваючи перемоги!


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  З метою запобігання поширенню хвороби COVID-19 серед здобувачів освіти з 04 жовтня для учнів 11 класу закладу організовується дистанційне навчання. БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

04.10.2021 - 13.10.2021НОВИНИ ЗА СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

• 29 вересня в 1-11 класах ліцею пройшов Національний урок пам’яті до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру. Біль від трагедії Бабиного Яру до сьогодні озивається в серцях людей. Жертвами розстрілів стали тисячі громадян різних національностей: євреї, українці, роми та інші. Ми не в змозі змінити хід історії, але ми можемо і повинні пам’ятати про загиблих.


• КЗСОР Путивльський мистецький ліцей долучається до Всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям». Кожна така монета – це крок назустріч здоровому дитинству для онкохворих дітей.
  Об’єднаймо сили заради майбутнього для сотень українських дітей!


• ПЛЕНЕРНІ УРОКИ.
Уроки просто неба – потреба часу! Пленерний урок – це урок просто неба. На таких уроках учні на власні очі можуть побачити те, що вчать. Вони контролюють процес навчання, бачать зв’язок між навчальним матеріалом і реальним світом, власним досвідом. Спостерігаючи за природою, діти одночасно пізнають себе і світ, а також творять себе.


• З метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоровʼю учасникам освітнього процесу, у закладі, разом з представниками відділення поліції № 2 (м. Путивль) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області, проведені заходи з посилення контролю за безпекою у місцях, де здійснюється освітній процес, а також перебувають здобувачі освіти, педагогічні та інші працівники.


• Спорт, це не тільки самоорганізація й дисципліна, здоров’я й молодість, елемент культури, а й стиль життя. Доброю традицією в нашому ліцеї стало проводити Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Цього року тиждень розпочався під гаслом «У спорті наша сила і здоров’я». Здобувачі освіти випробовували свої сили у конкурсах та естафетах на свіжому повітрі, брали участь у змаганні з «Перетягування канату» та легкоатлетичній естафеті. Родзинкою Олімпійського тижня став традиційний футбольний матч між командами здобувачів освіти закладу та шефів – представників відділення поліції № 2 (м. Путивль) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області.
  Безліч емоцій та позитивних вражень надовго залишаться в пам’яті дітей. Ми ще раз переконались, що в нашому ліцеї навчаються сильні, спритні й сміливі учні.


• 09 вересня 2021 року відбувся традиційний футбольний матч між командами здобувачів освіти закладу та шефів – представників відділення поліції №2 (м. Путивль) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області. Команди продемонстрували незабутню гру, яка весь час тримала в напрузі вболівальників.
  В гострій, захоплюючій, безкомпромісній боротьбі , все ж таки, перемогла дружба (4 : 4)!


• Традиційною акцією в Путивльському мистецькому ліцеї стала «Перше вересня без квітів». Діти, батьки, педагогічний колектив зібрали кошти для Рубана Ярослава, перерахували на мамин рахунок.
  Бажаємо Ярославчику здоровʼя.


• 01 вересня у закладі відбулось традиційне свято День знань.
Комунальний заклад Сумської обласної ради "Путивльський мистецький ліцей" щиро вітає всіх учасників освітнього процесу зі святом Першого вересня - з Днем знань.


• КОНКУРСНІ ВИПРОБУВАННЯ.
Демонстрація дітьми мистецьких компетентностей під час проведення конкурсних випробувань. Чимало батьків, зокрема майбутніх першокласників Сумської області, віддали перевагу нашому молодому мистецькому ліцею. (Протокол1 засідання комісії з конкурсних випробувань. Протокол2 засідання комісії з конкурсних випробувань).


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯАРХІВ НОВИН ЗА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
АРХІВ НОВИН ЗА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Квест
"Мистецький дивограй"

Арт-пікнік
"Мистецький дивограй"

Осіння фотосесія
головних уборів та зачісок

Музична казка
"Хоробрий Іванко"


Ранкова зустріч
1 клас

Склад числа
урок математики

Фрагмент уроку
читання, 1 клас

Весела руханка
на уроці


STEM - #one`day з життя
учнів 2 класу

STEAM - проєкт "УКРАЇНА
в наших серцях"

Дивосвіт
дитячих талантів

Відеострічка
пам`яті

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ