Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


НОВИНИ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

ДЕНИСЕНКО ОЛЕСЯ ЮРІЇВНА

стала ЛАУРЕАТОМ
ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ ДРУГОГО (РЕГІОНАЛЬНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020»
у номінації "Образотворче мистецтво".
Вітаємо нашу ПЕРЕМОЖНИЦЮ!!!

НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
Наказ "Про продовження дистанційного навчання в закладі"

Наказ "Про організацію дистанційного навчання в закладі під час карантину"

Інструкція для батьків здобувачів освіти КЗСОР – Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат щодо організації дистанційного навчання на період запровадження карантину

Охоплення здобувачів освіти дистанційним навчанням

Заходи щодо запобігання поширення коронавірусу

Діти вдома: поради батькам на період карантину (витяг із порад Патрульної поліції Сумської області)


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС КАРАНТИНУ

06.04.2020 - 24.04.2020ДОДАТКОВІ РЕСУРСИ ДЛЯ ДИСТАНЦІНОГО НАВЧАННЯ
БЕРЕЗЕНЬ-КВІТЕНЬ

• ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН ДЛЯ 5-11 КЛАСІВ. Шановні колеги, батьки, здобувачі освіти! З понеділка 06.04.2020 р. на українських телеканалах будуть транслюватися відеоуроки з 11 предметів відповідно до розкладу. Якщо телеканали відсутні, всі уроки будуть дублюватиь на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCQR9sMWcZshAwYX-EYH0qiA/playlists. Для кожного класу створені плейлисти.


• Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» у закладі продовжено карантин до 24.04.2020.


• Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з метою забезпечення виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій у закладі з 13.03.2020 р. по 03.04.2020 р. запроваджений КАРАНТИН.


ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ, БАТЬКІВ, УЧНІВ ТА ВСІХ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ ЗАКЛАДУ! ПРОПОНУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ З ПРОФІЛАКТИКИ ТА НЕДОПУЩЕННЯ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ:

- 7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції.

- Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення.

- Новий коронавірус: шляхи передавання і варіанти захисту.

- Тимчасові рекомендації CDC для підприємств і роботодавців щодо реагування на коронавірусну інфекцію COVID-19.


• 16.03.2020 у закладі відбулось коло педагогічних ідей «Атестація педагогічних працівників: сучасний стан, проблеми, перспективи», участь у якому взяли члени атестаційної комісії та педагоги, які атестуються в 2020 році. У тісній співпраці були обговорені актуальні питання організації роботи з атестації педагогічних працівників у закладі, заслухані окремі думки працівників щодо їх роботи в міжатестаційний період, розглянуті деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників.


• Відзначення Дня води дає можливість нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства, це привід нагадати всім про необхідність дбайливого ставлення до води.
 11 березня в закладі проведено інтегрований урок на тему «Вода – джерело життя» за участі провідного інженера з використання водних ресурсів Клівенського міжрайонного управління водного господарства Прилуцького С.Г. Через відеофільм «Водойми Путивльщини», вірші, малюнки, твори школярі пізнали життєдайну силу води, її красу та велич.
  Даний захід сприяв підвищенню екологічної свідомості й обізнаності вихованців закладу щодо проблем, пов’язаних з раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів.


• Завжди приємно, коли в рідному місті відбувається щось небуденне. Черговим приємним сюрпризом став розіграш цінних призів під час відкриття нового фірмового магазину «DNIPRO-M» 08.03.2020 р. Ця подія була приємним сюрпризом не тільки для учасників розіграшу.
  Людина починається з добра і добром освячується. Милосердя. Доброта. В усі віки людство сповідувало саме ці принципи. Саме тому колектив закладу висловлює подяку людям широкої душі: Ладусі Віктору Борисовичу, міському голові м.Буринь та Добіжі Віктору Степановичу, підприємцю м.Буринь, які передали свої призи, отримані в розіграші: дриль-шуруповерт акумуляторний CD-120H та зварювальний інвертор SAB-250N. Ці інструменти будуть використані для виробничих потреб школи та допоможуть у забезпеченні і покращенні гарних умов життя наших вихованців.


• СТЕЖИНКА ДО ДИТЯЧИХ СЕРДЕЦЬ
  3 березня до закладу освіти завітав директор благодійної організації «Благодійного фонду «КУСУМ» Косенков Володимир Геннадійович з безцінним подарунком – різноманіттям дитячих книжок. Це твори українських класиків для різних вікових груп, сучасних українських письменників, ілюстровані енциклопедії про світ професій, астрономію, кораблі, літаки; література на допомогу шкільним програмам, взагалі, дуже велике суцвіття книжечок.
  Висловлюємо щиру подяку генеральному директору ТОВ «Гледфарм ЛТД» Радживу Гупті за збагачення бібліотечної скарбниці її величністю книгою – світом освіченості, джерелом мудрості і безмежних знань!


Учні 4 класу завітали у гості до наших першокласників і провели разом з ними виховний захід «Час казки прийшов». Багато було цікавого на святі. У ході свята навчили робити ляльку – мотанку, загадували загадки про казки, Буратіно провів цікаву фізхвилинку. Учні 4 класу інсценували казку «Ріпка», продемонстрували дітям уривок із казки «Три ведмеді». Ляльки до цих казок учні виготовили власноруч під час реалізації проекту «Казковий світ іграшки».
  По закінченні свята діти подарували своїм меншим друзям іграшки і декорації до них.


АРХІВ НОВИН ЗА ЛЮТИЙ 2020
АРХІВ НОВИН ЗА СІЧЕНЬ 2020
АРХІВ НОВИН ЗА ГРУДЕНЬ 2019
АРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД 2019
АРХІВ НОВИН ЗА ЖОВТЕНЬ 2019
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ 2019
АРХІВ НОВИН ЗА СЕРПЕНЬ 2019

Квест
"Мистецький дивограй"

Арт-пікнік
"Мистецький дивограй"

Осіння фотосесія
головних уборів та зачісок

Музична казка
"Хоробрий Іванко"


Ранкова зустріч
1 клас

Склад числа
урок математики

Фрагмент уроку
читання, 1 клас

Весела руханка
на уроці


STEM - #one`day з життя
учнів 2 класу

STEAM - проєкт "УКРАЇНА
в наших серцях"

Дивосвіт
дитячих талантів

Відеострічка
пам`яті
АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ