Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374
АРХІВ НОВИН ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ

НОВИНИ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
ВЕРЕСЕНЬ

• Знову у нашій шкільній родині пролунав перший дзвоник, що сповістив про початок нового навчального року. Наша родина поповнилась сімнадцятьма найменшими здобувачами освіти, що автоматично стають найголовнішими учасниками упровадження освітніх змін, які закладені в новому законі «Про освіту» та Концепції Нової української школи.
  Усі першачки у подарунок отримали сучасні планшети, в класі на них чекає якісний ремонт, найновітніше мультимедійне обладнання, зручні шкільні меблі та дидактичний матеріал.• Для всіх і кожного, незалежно від віку, важливими є поняття «право». Саме тому Міністерство юстиції України здійснює велику правопросвітницьку роботу, об’єднану у проект «Я МАЮ ПРАВО!». У ньому – кілька напрямів, усі вони важливі, адже навчають, як захистити свої права. Важливо, що серед іншого, держава не забула і про найменших громадян, яким з дитинства варто знати основу основ про права. Отож, вивчайте і знайте, щоб Україна міцніла правом, а ви виростали достойним поколінням: успішним, сильним, патріотичним.

• За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Причому, найбільш вразливими до булінгу є сором'язливі, зі зразковою поведінкою діти, а також діти, які, в силу різних життєвих обставин, «замкнуті в собі», закриті для спілкування. Міністерство юстиції України розпочало активну інформаційну роботу #СтопБулінг, адже діти мають право на безпечне дитинство.


• Вже вкотрий рік поспіль, у рамках тижня фізичної культури і спорту, відбуваються традиційні футбольні зустрічі між командою вихованців школи та командою наших Шефів - Путивльського відділення поліції.
  Цьогорічний нелегкий матч закінчився результативною нічиєю 2:2, а в серії післяматчевих пенальті наші хлопці виявилися сильнішими за своїх суперників.


• Учень – це унікальна й неповторна індивідуальність. Тому пріоритет вільного розвитку школяра є базовим принципом побудови освітнього середовища Нової української школи, головна мета якої – зрозуміти кожну особистість та виявити до неї повагу.
  Заклад доклав максимум зусиль для створення нового сучасного простору – сукупності умов, засобів і технологій для комфортного навчання наших першокласників.
ПРО НАС В МІНІСТЕРСТВІ І НЕ ТІЛЬКИНаціональна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лініяГОСТЬОВА КНИГА (залишайте свої коментарі)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України

Лічильник відвідувань

ВГОРУ

© 2018 Путивльська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів