Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


НОВИНИ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ


ГРУДЕНЬ-СІЧЕНЬ

• Учитель ДЕНИСЕНКО Олеся Юрїївна, яка викладає предмети мистецького профілю і стала переможцем першого (зонального) та відбіркового етапу другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», прийняла участь у нараді-навчанні переможців при Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.
 Побажаємо успіху Олесі Юріївні у фінальному етапі конкурсу!


• 22 січня вихованці та педагогічний колектив закладу долучилися до загальношкільного флешмобу «Україна єдина» з нагоди відзначення ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ.


• ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ШКОЛЯРІВ!
  - Ви потерпаєте від насильства в родині?
  - Не знаєте куди звернутися, щоб проблема була вирішена і не отримала розголосу?
  - Ваша дитина не отримує аліментів?
  Запрошуємо вас на безкоштовні консультації та дружні бесіди до сімейних радниць. Анонімність гарантується! Адреса: м.Суми, пл.Незалежності, б.8.       Група в Facebook «Сімейні радники Сумщини».


• 16 січня адміністрація закладу прийняла участь у цікавому, творчому, змістовному, практично спрямованому заході, який організували представники управління Державної служби якості освіти у Сумській області.
  Такі заходи дозволяють у діловій обстановці обговорити проблеми сучасної української освіти в умовах її реформування, допомогти закладам освіти стати більш якісними і в подальшому сформувати та підтримувати якість освіти, що базується на прозорості, інноваційності та партнерстві учасників освітнього процесу. Дякуємо представникам управління Державної служби якості освіти у Сумській області (керівник РЯБУХА Алла Петрівна) за плідну та досить пізнавальну співпрацю.


• IV теоретико-практичний форум освітніх ідей та інновацій, який відбувся у закладі 26 грудня, не залишив байдужим жодного педагогічного працівника, адже сучасний освітній процес – це постійний потужний процес змін, вдосконалень, упроваджень, інновацій, творчих ідей, прогресу, креативної діяльності, педагогічної майстерності, ерудиції, комунікативності тощо, який не дозволяє сучасному педагогу «сидіти осторонь, склавши руки».
  Одними з основних позитивних рис справжнього педагога XXI століття є: уміння навчати і навчатись самому, шукати та генерувати нові освітні ідеї, ділитись власним досвідом і переймати досвід інших. Неабияка зацікавленість та висока активність педагогічного колективу під час проведення чергового форуму підтвердили правильність обраної концептуальної місії розвитку нашого закладу.
  Програма форуму складалась з 7 модулів, під час яких були представлені актуальні ідеї та інновації з досвіду роботи наших педагогів:
- Якісно нові підходи до упровадження STEAM-освіти у закладі в умовах реформування та перетворення освітнього середовища в інноваційне, для отримання здобувачами освіти навичок і вмінь самостійно здобувати та застосовувати знання в практичній діяльності;
- Цеглинки LEGO – чарівні цеглинки успіху здобувача освіти в умовах Нової української школи;
- Буктрейлер, як ефективний медіа-ресурс для формування мовно-літературних компетентностей здобувачів освіти;
- Тимбілдінг, як один із засобів протидії булінгу;
- Майстер-класи від переможців та лауреатів зонального етапу конкурсу «Учитель року-2020»;
- Інноваційні форми та методи підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
- Технологія анкетування, як один із основних інструментаріїв діагностичних та дослідницьких методик збору інформації для проведення моніторингових досліджень освітніх проблем.


• Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно…
  Не обминув радісний, святковий настрій наш заклад. Напередодні канікул до вихованців завітала чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Діти співали танцювали, розказували вірші, презентували оригінальні костюми та побували у захопливій новорічній казці. В кінці свята всі вихованці отримали від Діда Мороза та Снігурочки новорічні подарунки.
  Від усього серця дякуємо народному депутату України Деркачу А.Л., меру м. Путивль Волкову В.В., ТОВ «Путивль -хліб», ТОВ «Якименко», ФГ «Натон», ФОП «Шелудякова», представникам Конотопської місцевої прокуратури та Путивльського відділення поліції Глухівського відділу поліції ГУНП в Сумській області за їх розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. Бажаємо здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть вас до успіхів!
  Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду.


• Новорічні свята – одні з найулюбленіших у дітей. Вони завжди проходять в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів.
  І як добре, коли мрії збуваються. Учні закладу зустріли цьогорічні свята з чудовими солодкими подарунками, завдяки спонсорській допомозі незмінних друзів нашого закладу – представників фонду «КУСУМ». Завдячуючи їх матеріальній підтримці, у вигляді солодощів та іграшок, зимова казка і новорічний настрій завітали у кожне з дитячих сердець.
  Щиро дякуємо Вам! Хай Новий рік увійде у ваші домівки теплим святом, принесе радість, добробут, здоров’я, успіх та гарний настрій!


• День Збройних сил України – це свято, коли серце кожного патріота запалало гордістю за наших героїв, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор нашої держави.
  В рамках патріотичного виховання молоді в закладі організовано військово-спортивну гру «Ми Вам довіримо Батьківщину!», за участі представників поліції. Конкурси «Черговий кухар», «Стрибки у мішках», «Влучний кидок», «Спритний козак», вікторина «Знавці козацтва», змагання з перенесення м’яча та перетягування канату дали можливість командам суперників «Січовики» та «Запорожці» продемонструвати свої морально-вольові якості: силу волі, наполегливість, рішучість, спритність, взаємопідтримку. Цікавинкою гри стали пісні сміливих дівчат та вдалих козаків.
  Українські юнаки повинні усвідомити, що вони мають стати захисниками своїх матерів, сестер, а також рідного краю.
  Висловлюємо щиру подяку представникам Путивльського відділення поліції Глухівського відділу поліції ГУНП в Сумській області. Вітаємо Вас з Днем Збройних сил України! Бажаємо здоров’я, щастя, радості, чистого та мирного неба!


• Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям та патріотизм. Юні чарівні вихованки закладу охоче долучились до Всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою», що проходить у соцмережах з хештегом #УкраїнськаХустка.


АРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД 2019
АРХІВ НОВИН ЗА ЖОВТЕНЬ 2019
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ 2019
АРХІВ НОВИН ЗА СЕРПЕНЬ 2019

Квест
"Мистецький дивограй"

Арт-пікнік
"Мистецький дивограй"

Осіння фотосесія
головних уборів та зачісок

Музична казка
"Хоробрий Іванко"


Ранкова зустріч
1 клас

Склад числа
урок математики

Фрагмент уроку
читання, 1 клас

Весела руханка
на уроці
АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ