Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


НОВИНИ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

ДЕНИСЕНКО ОЛЕСЯ ЮРІЇВНА

стала ЛАУРЕАТОМ
ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ ДРУГОГО (РЕГІОНАЛЬНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020»
у номінації "Образотворче мистецтво".
Вітаємо нашу ПЕРЕМОЖНИЦЮ!!!СІЧЕНЬ-ЛЮТИЙ

ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ, БАТЬКІВ, УЧНІВ ТА ВСІХ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ ЗАКЛАДУ! ПРОПОНУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ З ПРОФІЛАКТИКИ ТА НЕДОПУЩЕННЯ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ:

- 7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції.

- Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення.

- Новий коронавірус: шляхи передавання і варіанти захисту.

- Тимчасові рекомендації CDC для підприємств і роботодавців щодо реагування на коронавірусну інфекцію COVID-19.


• На завершення тематичного тижня "У світі тварин" першокласники працювали над темою "Чи потрібно оберігати тварин?". На ранковій зустрічі учні обговорили це питання в групах та створили затишний будиночок для звірят.
  За тиждень першокласниками зроблено багато кроків для того, щоб подружитися з тваринами та зрозуміти, що все, що нас оточує, дає задоволення та приносить радість – це також домівка для різноманітних істот і спільне багатство, яке треба оберігати!


• Вибір майбутньої професії – це досить серйозний і відповідальний крок у житті підлітка. Тому в нашому закладі стало вже доброю традицією проводити Тиждень профорієнтації.
  Було проведено ряд заходів, під час яких діти поглиблювали свої знання щодо різноманіття світу професій, а також отримали поради щодо того, як не помилитися у своєму виборі.
 Тож хай майбутні професії наших школярів принесуть їм радість, моральне й духовне задоволення, адже вдало обрана професія – ключ до успіху!


• Сьогодні у наших першокласників проминув четвертий день тематичного тижня "У світі тварин" під назвою "Як живеться тваринам у казках?"
  На ранковій зустрічі учні відгадували загадки про казкових тварин-героїв, потім грали в гру "Переплутанка", в ході якої в групах вигадували до казки персонажів на свій розсуд, а потім інсценували уривок казки. Таким чином Колобок зустрівся з Крокодилом, Пандою та Пінгвіном, героями казки "Рукавичка" також стали вигадані персонажі.
  Фантазуючи з самого ранку, учні вигадали, намалювали і придумали назви тваринкам, яких взагалі не існує в природі.
  Ось які творчі та талановиті наші першокласники!


• Третій день тематичного тижня "У світі тварин" у першокласників мав назву "Чим живляться тварини?".
  На ранковій зустрічі учні в групах із задоволенням готували розповіді про різних тваринок та їх харчування. На уроці математики учні розвʼязували задачі про жабок та борсуків. На уроці дизайн і технології вчилися виготовляти тварин в техніці оригамі та виготовили тигриків і метеликів. А в кінці дня намалювали малюнки на тему "Тваринка, якою я себе уявляю". Таким чином у учнів розвивались творчі здібності, уява, увага, мислення та памʼять.
  Дуже весело, цікаво і корисно проминув цей день!


• Другий день тематичного тижня "У світі тварин" для першокласників закладу пройшов під назвою "Де живуть тварини?".
  На ранковій зустрічі учні в групах "розселяли" тварин відповідно до їх місця проживання: дика природа або поблизу людей. Представники команд у "кріслі автора" доповідали про те, як живеться диким та свійським тваринам, чи самостійно добувають собі їжу, хто облаштовує їм житло.
 Учні поповнили свої знання про свійських та диких тварин і розмістили їх на стіні слів.


• Перший день тематичного тижня "У світі тварин" для першокласників закладу розпочався мандрівкою у Царство тварин під назвою "Хто такі тварини?".
  На ранковій зустрічі учні обрали собі маски тварин та створили групи. Представник із кожної групи розповів про своїх тварин у "Кріслі автора".
 Таким чином у учнів розширювались та поглиблювались знання про тварин, їхню поведінку, харчування; формувались уміння розрізняти тварин за класами (звірі, птахи, риби, комахи), уміння висловлювати свою думку, активно слухати в умовах усного спілкування, взаємодіяти з однокласниками.


• Усі педагогічні працівники закладу УСПІШНО пройшли залікове підсумкове тестування в рамках навчання з метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності за програмою курсу «Web-STEM-школа — 2020», організованого Центральним інститутом післядипломної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти (УМО)» Національної академії педагогічних наук України, ДУ «Інститут модернізації змісту освіти» на платформі Українського проєкту "Якість освіти".
  ВІТАЄМО ВСІХ І КОЖНОГО!!!


• 21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат багатовікової еволюції кожного етносу. З року в рік українська мова активно розширює поле свого функціонування.
  Все більше учнів нашої школи долучаються до яскравих культурних проєктів та заходів з дослідження, вивчення та вшанування української мови. І це нормально й природно, оскільки своє – завше найкраще.
 У День рідної мови в школі був проведений інтелектуальний турнір «У пошуках мовних скарбів», який мав на меті не тільки перевірити знання дітей та дорослих, але й популяризувати спілкування сучасного покоління українською. Під час різноманітних захоплюючих випробувань учасники турніру не тільки працювали, але й розважались, відпочивали, насолоджуючись позитивними емоціями. А глядачі мали змогу допомогти улюбленим командам, а також відчути себе зірками караоке.


• Патріотизм починається з любові до місця, де ти народився і живеш, з поваги до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш.
 Під керівництвом вихователів закладу освіти учні 3-9 класів стали активними учасниками ХІ Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот». Виконання цікавих завдань в тестовій формі, перетворилось на захоплюючу мандрівку в світ мови та літератури, історико-культурного розмаїття України, майданчиком для урізноманітнення освітнього процесу та удосконалення здобутих знань.
  З нетерпінням очікуємо результатів. Любімо нашу Батьківщину – рідну Україну!


• 20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні.
  Напередодні у нашій школі була проведена година мужності, присвячена пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року. Говорити на цю тему складно, особливо зі школярами, проте необхідно. Потрібні слова, важливу інформацію зміг донести до учнів Ілля Володимирович Денисенко, науковий співробітник Путивльського історико-краєзнавчого заповіднику. Вдало дібрані відеоматеріали, презентація, використані під час заходу, мали на меті вшанувати пам'ять героїв Небесної сотні, прищеплювати повагу до героїчних вчинків патріотів України, які ціною власного життя відстоювали права та свободи людини в європейській державі, формувати ціннісне ставлення до Батьківщини.
  Захід сприяв усвідомленню молодим поколінням того, що Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози й наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас.


• 19 лютого вихованці закладу стали активними учасниками І підготовчих тренувальних зборів до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбулися на базі Путивльського районного центру позашкільної роботи.
 Під час заходу школярі удосконалили свої знання та уміння щодо надання першої долікарської допомоги, зі стройової підготовки, зі стрільби з пневматичної гвинтівки, а також мали змогу позмагатися у вікторині з історії Збройних Сил України та історії козацтва.
  Наступним буде районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), де вихованцям належить гідно представити свій заклад освіти. Бажаємо учасникам наснаги, оптимізму та впевненості у своїх силах!


• 17 лютого – День спонтанного прояву доброти!
 Цього дня учні 1 класу закладу ділилися своїм добром із учнями та педагогами школи, що подарувало всім багато позитивних емоцій та гарний настрій на весь день.
  Добро починається з тебе!


Учителі початкових класів закладу прийняли очну участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Розвиток критичного мислення в процесі освітньої діяльності: вітчизняний та європейський виміри», яка відбулась у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка. Учасниками конференції стали освітяни та науковці з закладів освіти та провідних вишів України, Білорусі, Швеції, Словакії, Болгарії, Туреччини, Латвії, Вірменії, Казахстану.
  Педагогічні працівники закладу у своїх матеріалах поділились ідеями застосування технології розвитку критичного мислення в освітньому процесі.
  Матеріали з досвіду роботи наших учителів були взяті до уваги всіма учасниками конференції та опубліковані фаховому збірнику наукових праць із педагогічних наук «Вісник Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка».


• У зв`язку з ростом захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед вихованців (відповідно до наказу від 04.02.2020 р. №13-ОД), з 05.02.2020 по 11.02.2020 року у закладі призупинено освітній процес.
  У зв`язку з моніторингом захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (відповідно до наказу від 10.02.2020 р. №15-ОД), з 12.02.2020 по 14.02.2020 року у закладі продовжено призупинення освітнього процесу.


• З метою надання базових теоретичних знань щодо протидії корупційним діянням, формування негативного ставлення до проявів корупції та здатності запобігати їх виникненню 4 лютого відбулася зустріч з головним спеціалістом Путивльського бюро з надання безоплатної правової допомоги А.Є. Южаковою.


• Заклад з нетерпінням чекав повернення своєї ПЕРЕМОЖНИЦІ – ЛАУРЕАТА ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ ДРУГОГО (РЕГІОНАЛЬНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020» у номінації "Образотворче мистецтво"  ДЕНИСЕНКО ОЛЕСІ ЮРІЇВНИ.


АРХІВ НОВИН ЗА СІЧЕНЬ 2020
АРХІВ НОВИН ЗА ГРУДЕНЬ 2019
АРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД 2019
АРХІВ НОВИН ЗА ЖОВТЕНЬ 2019
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ 2019
АРХІВ НОВИН ЗА СЕРПЕНЬ 2019

Квест
"Мистецький дивограй"

Арт-пікнік
"Мистецький дивограй"

Осіння фотосесія
головних уборів та зачісок

Музична казка
"Хоробрий Іванко"


Ранкова зустріч
1 клас

Склад числа
урок математики

Фрагмент уроку
читання, 1 клас

Весела руханка
на уроці


STEM - #one`day з життя
учнів 2 класу

STEAM - проєкт "УКРАЇНА
в наших серцях"

Дивосвіт
дитячих талантів

Відеострічка
пам`яті
АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ