Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради
"Путивльський мистецький ліцей"

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


НОВИНИ 2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

НОВИНИ ЗА СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

• КЗСОР Путивльський мистецький ліцей долучається до Всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям». Кожна така монета – це крок назустріч здоровому дитинству для онкохворих дітей.
  Об’єднаймо сили заради майбутнього для сотень українських дітей!


• ПЛЕНЕРНІ УРОКИ.
Уроки просто неба – потреба часу! Пленерний урок – це урок просто неба. На таких уроках учні на власні очі можуть побачити те, що вчать. Вони контролюють процес навчання, бачать зв’язок між навчальним матеріалом і реальним світом, власним досвідом. Спостерігаючи за природою, діти одночасно пізнають себе і світ, а також творять себе.


• З метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоровʼю учасникам освітнього процесу, у закладі, разом з представниками відділення поліції № 2 (м. Путивль) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області, проведені заходи з посилення контролю за безпекою у місцях, де здійснюється освітній процес, а також перебувають здобувачі освіти, педагогічні та інші працівники.


• Спорт, це не тільки самоорганізація й дисципліна, здоров’я й молодість, елемент культури, а й стиль життя. Доброю традицією в нашому ліцеї стало проводити Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Цього року тиждень розпочався під гаслом «У спорті наша сила і здоров’я». Здобувачі освіти випробовували свої сили у конкурсах та естафетах на свіжому повітрі, брали участь у змаганні з «Перетягування канату» та легкоатлетичній естафеті. Родзинкою Олімпійського тижня став традиційний футбольний матч між командами здобувачів освіти закладу та шефів – представників відділення поліції № 2 (м. Путивль) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області.
  Безліч емоцій та позитивних вражень надовго залишаться в пам’яті дітей. Ми ще раз переконались, що в нашому ліцеї навчаються сильні, спритні й сміливі учні.


• 09 вересня 2021 року відбувся традиційний футбольний матч між командами здобувачів освіти закладу та шефів – представників відділення поліції №2 (м. Путивль) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області. Команди продемонстрували незабутню гру, яка весь час тримала в напрузі вболівальників.
  В гострій, захоплюючій, безкомпромісній боротьбі , все ж таки, перемогла дружба (4 : 4)!


• Традиційною акцією в Путивльському мистецькому ліцеї стала «Перше вересня без квітів». Діти, батьки, педагогічний колектив зібрали кошти для Рубана Ярослава, перерахували на мамин рахунок.
  Бажаємо Ярославчику здоровʼя.


• 01 вересня у закладі відбулось традиційне свято День знань.
Комунальний заклад Сумської обласної ради "Путивльський мистецький ліцей" щиро вітає всіх учасників освітнього процесу зі святом Першого вересня - з Днем знань.


• КОНКУРСНІ ВИПРОБУВАННЯ.
Демонстрація дітьми мистецьких компетентностей під час проведення конкурсних випробувань. Чимало батьків, зокрема майбутніх першокласників Сумської області, віддали перевагу нашому молодому мистецькому ліцею. (Протокол1 засідання комісії з конкурсних випробувань. Протокол2 засідання комісії з конкурсних випробувань).


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯАРХІВ НОВИН ЗА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
АРХІВ НОВИН ЗА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Квест
"Мистецький дивограй"

Арт-пікнік
"Мистецький дивограй"

Осіння фотосесія
головних уборів та зачісок

Музична казка
"Хоробрий Іванко"


Ранкова зустріч
1 клас

Склад числа
урок математики

Фрагмент уроку
читання, 1 клас

Весела руханка
на уроці


STEM - #one`day з життя
учнів 2 класу

STEAM - проєкт "УКРАЇНА
в наших серцях"

Дивосвіт
дитячих талантів

Відеострічка
пам`яті

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ