Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради
"Путивльський мистецький ліцей"

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


НОВИНИ 2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

НОВИНИ ЗА ЖОВТЕНЬ-ЛИСТОПАД

!

• Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, листа Міністерства освіти і науки України від 16.11.2021 року № 1/19840-21 «Про організацію освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти", Протоколу №8 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Путивльської міської ради від 17 листопада 2021 року в ліцеї відновлюється очне навчання для здобувачів освіти 5-11 класів з 22.11.2021 року БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19", Протоколу №39 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 жовтня 2021 року, наказу МОЗ України від 04.10.2021 року №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням», Протоколу №17 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 листопада 2021 року, Протоколу №6 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Путивльської міської ради від 12 листопада 2021 року з 15.11.2021 по 21.11.2021 р. в ліцеї відновлюється очне навчання для здобувачів освіти 1-4 класів та продовжується дистанційне навчання для здобувачів освіти 5-11 класів згідно розкладу уроків на платформі Microsoft Teams, веб-сайту закладу за допомогою організатора відеоконференцій ZOOM та мобільного додатку Viber. БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

15.11.2021 - 19.11.2021


• Уже вкотре учні Путивльського мистецького ліцею долучилися до написання Всеукраїнського Радіодиктанту єдності до Дня писемності та мови, головною метою якого є не перевірка знань та вмінь, а спонукання молодого покоління до вивчення української мови, до вдосконалення, підвищення культури рідної мови. Адже мова – втілення думки. Що багатша думка – то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її!


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19", Протоколу №39 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 жовтня 2021 року, наказу МОЗ України від 04.10.2021 року №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням», Протоколу №15 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04 листопада 2021 року з 08.11.2021 по 14.11.2021 р. в ліцеї продовжується дистанційне навчання для здобувачів освіти 1-11 класів згідно розкладу уроків на платформі Microsoft Teams, веб-сайту закладу за допомогою організатора відеоконференцій ZOOM та мобільного додатку Viber. БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

08.11.2021 - 12.11.2021


• Сьогодні, 4 листопада 2021 року була підписана Угода про співпрацю між КЗ СОР "РЛП"Сеймський" та КЗ СОР "Путивльський мистецький ліцей". Сторони домовились про співпрацю у сфері екологічної та культурної освіти, наукової діяльності тощо. Мета співпраці:
• виховання любові, чуйності, доброзичливого ставлення до об'єктів природи, потреби у спілкуванні з природою, уміння спостерігати й відчувати її красу й гармонію;
• розвиток інтересу, прагнення до пізнання природи; виховання культури поведінки, відповідальності за свої вчинки у природі;
• формування у школярів здатності та вмінь піклуватися про природні об'єкти та своє здоров'я, тощо.


• Чудова новина!
  Комунальний заклад Сумської обласної ради "Путивльський мистецький ліцей" отримав сертифікат учасника ІІ Міжнародного уроку доброти від БО БФ «Щаслива лапа».
Зробимо разом цей світ добрішим!


• ЧЕРГОВА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ІЗ СУМЧАНАМИ.
  У рамках проведення онлайн-марафону цифрової грамотності Центром професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради педагоги ліцею прийняли участь у черговому занятті на тему «Як створити інтерактивний урок за допомогою Classtime?» Використання освітньої платформи Classtime дозволяє залучити кожного учня до роботи та отримати миттєву візуалізацію прогресу усього класу в реальному часі.


• Нові досягнення учнів 3 класу!
  Вітаємо з проходженням Всесвітньої олімпіади з української мови «Всеосвіта – Осінь 2021»! Активно та старанно третьокласники працювали над тестовими онлайн - завданнями. Бажаємо успіхів та нових перемог!


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19", Протоколу №39 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 жовтня 2021 року, наказу МОЗ України від 04.10.2021 року №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням», Протоколу №14 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28 жовтня 2021 року з 29.10.2021 по 07.11.2021 р. в ліцеї продовжується дистанційне навчання для здобувачів освіти 5-11 класів, а також організовується дистанційне навчання для здобувачів освіти 1-4 класів згідно розкладу уроків на платформі Microsoft Teams, веб-сайту закладу за допомогою організатора відеоконференцій ZOOM та мобільного додатку Viber. БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

01.11.2021 - 05.11.2021


• Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм!
  Любов до рідного краю, шанобливе ставлення до історії та культурних надбань, гордість за красу рідної землі відобразили учні ліцею у малюнках та світлинах на імпровізованому інформаційному паркані, приуроченому Всеукраїнському краєзнавчому місячнику. Тематичні викладки літератури завжди використовуються учнями у навчанні , розвивають загальний кругозір школярів шляхом читання. Мультимедійні презентації «Я люблю Україну», «Велич Української Армії», « Осяяні золотом Олімпу», «Лісові мандри», «Овочевий рай рідної землі», онлайн відео – квест «Подорожую рідним містом» допомогли поринути школярам у неосяжний, цікавий світ рідної Батьківщини. Учні ліцею пишаються рідною Україною, краєм, де вони народилися та живуть, вивчають та охороняють його історію, культуру, традиції та чарівну красу природи.


• Перші здобутки першокласників!
  Вітаємо з отриманням сертифікатів за участь у Всеукраїнському проєкті «Як дорогу перейти?» від Майстерні казок Олександра Зімби! Діти із задоволенням прийняли участь у проєкті, вперше декламуючи на камеру вірш.
 Молодці!


• 28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників. З нагоди цієї пам’ятної дати у 3 класі проведено годину спілкування та екскурсію до Площі перемоги рідного міста Путивля, що сприяє розширенню уявлення дітей про історію свого народу, формуванню громадянської компетентності молодших школярів.


• 26.10.21 р. класну годину першокласники провели в медіатеці ліцею. Завдяки бібліотекарю Леоненко Н. П., учні 1 класу дізнались багато нових цікавих фактів про нашу країну, Сумщину, Путивльщину, воїнів – захисників нашої держави. А ще діти охоче розглядали виставку малюнків, різноманітні тематичні полиці, нові яскраві книжки, журнали і виявили ще більше бажання навчитися гарно читати, щоб отримати ключ до джерела знань – книги.


ЛАЙФХАКИ
ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ
У ЛІЦЕЇ


• ПРИЄМНО СПІЛКУВАТИСЯ З КОЛЕГАМИ-ПРОФЕСІОНАЛАМИ.
  Заклад налагодив плідну співпрацю з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради та приймає активну участь у організованому ними онлайн-марафоні цифрової грамотності педагогічних працівників. Директор центру Вікторія ЗАКОРКО радо сприйняла ініціативу участі наших педагогів у запланованих Центром заходах і, як і ми, сподівається на подальшу співпрацю, адже справжнім професіоналам завжди є чим поділитись.


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19", Протоколу №39 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 жовтня 2021 року, наказу МОЗ України від 04.10.2021 року №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням» з 25.10.2021 по 29.10.2021 р. в ліцеї організовується дистанційне навчання для здобувачів освіти 5-11 класів згідно розкладу уроків на платформі Microsoft Teams, веб-сайту закладу за допомогою організатора відеоконференцій ZOOM та мобільного додатку Viber. БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

25.10.2021 - 29.10.2021


• До Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва у ліцеї було проведено свято «Козацької слави вірні нащадки». Під час якого здобувачі освіти привітали гостя, учасника АТО/ООС Анякіна Максима Миколайовича та з усією щирістю дитячої душі подарували подарунок з побажаннями сил і здоров’я, щастя і благополуччя.


• Вітальна стрічка до Дня захисників і захисниць України від здобувачів освіти комунального закладу Сумської обласної ради "Путивльський мистецький ліцей"


• Відповідно до рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №13 від 11.10.2021 р.) внесено зміни до структури 2021-2022 навчального року - встановлено терміни осінніх канікул з 18.10.2021 р. по 24.10.2021 р.


• Талантами славна земля Ярославни. У ході Всеукраїнського місячника «Краєзнавство в шкільній бібліотеці» в читальній залі мистецького ліцею була організована фотовиставка робіт підприємця, майстра фотографії, депутата міської ради, доброї людини – Сергія Миколайовича Кобзарьова. Його роботи висвітлюють історію, культурну спадщину рідної Путивльщини, різнобарвні пейзажі природи, міські краєвиди. Окрасою читальної зали є картини художника -професіонала Ждановича Олексія Олександровича, які він подарував учням школи. У ході екскурсії діти ознайомлювалися з талановитими митцями краю, жанровою різноманітністю їхньої творчості. Учні з цікавістю, захопленням, радістю розглядали роботи майстрів, адже майбутнє за цими прекрасними талановитими дітьми, бо здатність до творчості - це найпрекрасніший прояв мистецтва.


• Учні 4 класу привітали своїх батьків з Днем захисника та захисниці України, які були в зоні ООС: Капленко С. М. та Биваліну М. П., яка і зараз знаходиться там.


• 12 жовтня в 2 класі відбулася зустріч учнів із учасником бойових дій в зоні ООС/АТО, військовослужбовцем третього відділу Конотопського РТЦК та СП старшим солдатом Бакаєвим Ігорем Миколайовичем. Діти щиро, з радістю та допитливістю зустріли військовослужбовця, привітали його і на пам’ять подарували малюнки. В такий день хочемо побажати всім захисникам і захисницям України міцного здоров’я, добра і злагоди, успіхів у вашій почесній службі. p


• День захисника України – свято, що відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З цієї нагоди у 3 класі було проведено цікаву вікторину «Що ти знаєш про козаків?», конкурс патріотичних малюнків «14 жовтня – День Захисника України». А найбільш вразила дітей зустріч з захисниками рідного краю. Діти подякували героям за їхню нелегку працю та привітали з наступаючим святом. Побажали їм міцного здоров’я та Божого захисту.


• Найщиріші вітання учениці 11 класу Бізюковій Катерині та керівнику гуртка «Образотворче мистецтво» Красноногій Тетяні Миколаївні за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» - пленер «Перлини Сумщини». Ви – молодці! Ми - пишаємося ВАМИ!


• Сучасний світ занадто жорстокий. Важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин, саме тому, вихованці КЗСОР Путивльський мистецький ліцей взяли участь у Всеукраїнському уроці про гуманне та відповідальне ставлення до тварин
  #урок_доброти2021 #happypaw #фокстрот


• Щиро вітаємо активних, творчих здобувачів освіти та педагогів ліцею з блискучою презентацією своїх ідей та досягнень. Дякуємо вам за майстерність, натхненну працю та вміння ділитися здобутками. Бажаємо творчого потенціалу та невичерпного ентузіазму, ніколи не зупинятися на досягнутому, набувати нового досвіду і впевнено крокувати по життю, здобуваючи перемоги!


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  З метою запобігання поширенню хвороби COVID-19 серед здобувачів освіти з 04 жовтня для учнів 11 класу закладу організовується дистанційне навчання. БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

04.10.2021 - 13.10.2021АРХІВ НОВИН ЗА СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯАРХІВ НОВИН ЗА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
АРХІВ НОВИН ЗА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Квест
"Мистецький дивограй"

Арт-пікнік
"Мистецький дивограй"

Осіння фотосесія
головних уборів та зачісок

Музична казка
"Хоробрий Іванко"


Ранкова зустріч
1 клас

Склад числа
урок математики

Фрагмент уроку
читання, 1 клас

Весела руханка
на уроці


STEM - #one`day з життя
учнів 2 класу

STEAM - проєкт "УКРАЇНА
в наших серцях"

Дивосвіт
дитячих талантів

Відеострічка
пам`яті

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ