Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374
АРХІВ НОВИН ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ

НОВИНИ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЖОВТЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД
АРХІВ НОВИН ЗА ГРУДЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА СІЧЕНЬ
ЛЮТИЙ

Динамічна пауза у 1 класі

Уроки в 1 класі "Хмаринки з повтором букв"

Фізкультхвилинка у 1 класі

Пальчикова гімнастика на уроці у 1 класі

Порівняння чисел на уроці у 1 класі


• Профорієнтація - важлива подія в житті людини. Спланувавши тематичний тиждень «Світ професій», учні 1 класу ознайомились з широким колом професій. Діти брали активну участь у рольових іграх, квестах, конкурсах та вікторинах. Учні мали змогу спробувати себе у ролі будівельника, кухаря, водія, художника, лікаря. Підбиваючи підсумки тижня, діти ділилися мріями про майбутні професії.


• НАШЕ ЗДОРОВ'Я У НАШИХ РУКАХ. Здоров'я – найбільша цінність у житті. З метою пропаганди здорового способу життя, профілактики вживання психоактивних речовин серед учнів 5-9 класів відбувся вечір запитань і відповідей на тему: «Твоє життя – твій вибір».
 У процесі дружнього спілкування лікар психіатр-нарколог Путивльської районної лікарні О.І.Пісний та інспектор ювенальної превенції Путивльського відділення поліції ГУНП в Сумській області лейтенант поліції Д.А.Зуєнко докладно роз’яснили механізм виникнення залежності від психоактивних речовин, які спричиняють затримку розумового і фізичного розвитку, руйнують здоров'я, позбавляють людину моральних цінностей, викликають апатію до життя. Акцентувалась увага на підставах адміністративної відповідальності малолітніх осіб за куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин. Спілкування з дітьми супроводжувалося презентацією, відеоматеріалами про корисні та шкідливі звички.
  Цікава розповідь Олександра Івановича та Дмитра Анатолійовича спонукала підлітків до роздумів про здоров'я, радість життя і щастя, які не сумісні з тютюном, наркотиками і спиртними напоями.


МОН: ШКОЛИ МАЮТЬ ВРАХУВАТИ ДУМКУ ДІТЕЙ НА ДПА. Під час вибору третього предмета на ДПА в 9-му класі педагогічна рада школи має враховувати побажання учнів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.
  У Міністерстві освіти наголошують, що рішення ухвалено у зв’язку з численними зверненнями учнів та їхніх батьків. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, вибір школами третього предмета для проведення державної підсумкової атестації має неодмінно відбуватись на засадах педагогіки партнерства.
  «Педрада не може самостійно та безапеляційно визначати третій предмет, попередньо обов’язково потрібно запитати думку дітей та їхніх батьків. Варто вести відкритий діалог, зважати на «профільність» класу тощо», – зазначила міністр освіти. (за матеріалами сайту http://osvita.ua)


• 05 лютого в закладі, як і у всьому світі, відзначався День безпечного інтернету, який проходив під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Основна мета цієї події – підвищити рівень знань про безпечне застосування інтернет-технологій, популяризації механізмів роботи в мережі, безпечного використання мобільних телефонів та інших гаджетів.
  За рекомендаціями уповноваженого Президента України з прав дитини, Міністерства освіти і науки України, ювенальної превенції для старшокласників був проведений урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик», на якому були обговорені актуальні ризики в Інтернеті, пов’язані з надсиланням власних інтимних фото, що може стати приводом сексуального насильства та експлуатації через мережу Інтернет.
  Учні 7-9 класів взяли участь в онлайн-уроці, який був організований за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Департаменту кіберполіції Національної поліції України та компанії ERC з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій.
  Учні мали можливість прослухати доповіді експертів за темами: «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей», пройти онлайн-тестування.
  День безпечного інтернету став приводом для розуміння вихованцями необхідності створення безпечного та найкращого інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.


• Активні, талановиті та наполегливі учні 1 класу нашого закладу вперше спробували свої сили в олімпіаді, яка організована проектом “Всеосвіта”.
  Підтримайте, будь ласка, наш 1 клас у розіграші призів від проекту "Всеосвіта", віддавши свій голос за посиланням.


СТОПБУЛІНГ. Буклет для завантаження.
  Відео "Зупинимо булінг разом"


• ПОДАРУНОК ДЛЯ ШКОЛИ. Приємно, що існують люди, які здатні творити добро, бути милосердними до дітей, завжди готові прийти на допомогу іншим, роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. 22 лютого до нашого закладу завітали шановані гості – представники Благодійного фонду «КУСУМ» з подарунком для школи – потужною електричною плитою для нашої їдальні.
 Висловлюємо слова щирої вдячності засновнику БО «Благодійний фонд «КУСУМ» РАДЖИВУ ГУПТІ за надану матеріальну допомогу нашому закладу. Нехай Ваша доброчинність повернеться до Вас сторицею.
ПРО НАС В МІНІСТЕРСТВІ І НЕ ТІЛЬКИНаціональна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лініяГОСТЬОВА КНИГА (залишайте свої коментарі)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України

Лічильник відвідувань

ВГОРУ

© 2018 Путивльська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів