Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374
АРХІВ НОВИН ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ
НОВИНИ 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЖОВТЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД
АРХІВ НОВИН ЗА ГРУДЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА СІЧЕНЬ
ЛЮТИЙ

• Психологічною службою закладу проводяться різноманітні заходи не тільки для наших вихованців, а й для педагогічного колективу. 26 січня спеціалістами служби був проведений тренінг «Профілактика емоційного вигорання педагогів» для учителів нашого закладу. Учасники тренінгу визначили причини й ознаки синдрому вигорання, обговорили ефективні шляхи його подолання.
 Головне, на думку організаторів тренінгу, здійснювати профілактику стресів у педагогічному середовищі, допомогти педагогічним працівникам розібратися у своїх власних життєвих поглядах, сприяти розумінню цінності та необхідності самопізнання, вихованню в собі професійної впевненості.


• КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ. Відповідно до листів управління Держпраці в Сумській області та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації у закладі проведено конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» за тематикою «Безпечна праця моїх батьків».
  У конкурсі взяли участь всі класи, а найактивнішими були учні 4, 5, 6, 7 класів. Під час виконання робіт учні показали високий рівень творчих умінь та навичок, креативність у підходах до питань з охорони праці, сучасний погляд на виробничі небезпеки та ризики.
 Відібрано 10 кращих робіт учнів, які надіслані до Управління Держпраці у Сумській області для подальшої участі у відбірковому регіональному турі VІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2018».


• 05 лютого у нашій школі відбулися конкурси "Розумничка" і "Розумничка з англійської мови", у яких прийняли участь учні 2 – 3 класів. Конкурси започатковані ТзОВ «Інститутом Розвитку Шкільної Освіти» у м.Львів цього року.
 Конкурс "Розумничка" (інтегрований тест) полягав у самостійному розв᾿язанні тестів різної складності у залежності від класу, у якому були завдання з української мови, математики та природознавства. "Розумничка з англійської мови" містив тестові завдання з перевірки знань лексики і простих мовних зворотів з англійської мови. У кожному конкурсі було 21 завдання різного ступеня складності, проілюстровані малюнками.
 Учням дуже сподобалося приймати участь у таких конкурсах, вони із задоволенням працювали та кожен намагався показати кращий результат. Будемо сподіватися, що саме наші школярі стануть найкращими учасниками та отримають Дипломи лауреатів.


• 06 лютого учні 8 класу прийняли участь у цікавому професійно-зорієнтованому квесті, який організували та провели спеціалісти Путивльського професійного ліцею. Діти познайомилися з базою навчального закладу, поринули у світ робітничих професій, із зацікавленістю та завзятістю виконували завдання. Учасники отримали незабутні враження, а наприкінці пригод всіх чекав солодкий подарунок.


• 13 лютого на засіданні педагогічної ради (протокол №1 від 13.02.2018 р.) були схвалені результати вибору/замовлення проектів підручників для 5 класу з кожної назви на 2018-2019 навчальний рік відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо вибору та замовлення підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти.


• Летять, відлітають у вічність роки. Скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам'яті імена тих, хто, пройшовши кривавим афганськими дорогами, повернувся до рідного дому і тих, хто не дожив, не доспівав, не докохав.... Війна в Афганістані принесла горе не в одну українську родину. Кажуть, що час – найкращі ліки, хоча минуло 29 років, а пам’ять вперто відмовляється забувати страждання, сльози, біль втрати друзів…
 Молоде покоління повинне знати про страшні сторінки афганської війни, пам'ятати, що серед нас живуть люди, які стали свідками і учасниками страшних подій. Давайте ж і ми з вами будемо пам’ятати ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі у спогадах, снах, думках... Вони на це заслуговують. Ми маємо пишатися їхньою мужністю, відвагою, героїзмом, що стали для майбутніх захисників Вітчизни прикладом виконання свого військового обов'язку.
  Щиро бажаємо воїнам-афганцям здоров'я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, що зветься – Україна!


• Зима дарує дітям радість. Це чудовий час для активного відпочинку, ігор та веселих розваг на снігу. Приємно спостерігати, як червонощокі, сповнені сил учні, завзято галасують на шкільному подвір’ї, граються пухнастим білим снігом. Діти радіють зимовим розвагам, активно приймаючи участь у конкурсах, естафетах, змаганнях та іграх на свіжому повітрі. Не залишаються осторонь і вихователі. Вони, згадуючи своє дитинство, разом з дітьми грають в сніжки, ліплять снігові фортеці, казкових героїв та катаються на ковзанці.
 Зимові розваги - це відмінна зарядка і незабутні позитивні емоції для школярів та їх наставників.


• Патріотизм починається з малого: з гілки квітучої вишні за вікном, дзвінкого весняного струмочка, засніженої вершини пагорба, хмарини, що пливе у далекому піднебессі; з любові до місця де ти народився і живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш.
 15 лютого 2018 року 39 учнів школи під керівництвом вихователів закладу прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот». Цей конкурс згуртував, надихнув школярів, сприяв вихованню почуття любові та поваги до рідного слова, історії, неоціненних надбань нашого народу.
 З нетерпінням чекаємо результатів конкурсу. Бажаємо всім бути справжніми ПАТРІОТАМИ України.


• 16 лютого в шкільному інформаційному центрі бібліотекарем було проведено для учнів 1 класу бесіду-огляд «Один із Небесної Сотні», яка присвячена Героєві України, Почесному громадянинові м. Суми Олексієві Братушці.
 Діти вшанували пам'ять нашого земляка, переглянули відеофільм «Відкриття меморіальної дошки Олексію Братушці», ознайомились з подвигом учасників Революції Гідності, а також з художніми дитячими творами книги «Героям слава!» видавництва «Мамине сонечко».
 І це найменше з того, на що заслуговують наші герої, які показали всьому світові відвагу, силу духу, стійкість. Важливо пам’ятати, що вони віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, наше з вами майбутнє.


• Сьогодення в Україні – це час змін, час переоцінки цінностей, час подій, які змінюють історію нашої держави. Саме в такий час особливо цінним стає небайдужість людей, бажання без всякої для себе користі зробити добру справу. Саме така небайдужа людина з’явилась в батьківському колективі нашого класу в 2017 році - це Віта Миколаївна Глотова, яка подарувала для другокласників комплект орфографічних словників. Коли Віта Миколаївна привезла до школи словники, вона весь час повторювала: «Головне, щоб дітям було легше навчатись, а гроші – не головне!».
 Як задоволені діти! З якою цікавістю вони працюють з новенькими словниками на уроках української мови! Та і на перервах часто шукають, як пишеться те чи інше слово. І весь час другокласники з вдячність згадують Віту Миколаївну, людину з непростою долею і великим добрим серцем.
                                                                                                                                                                                        Учитель 2 класу Пищикова С.А.


• З метою гідного вшанування борця за незалежність України, одного з лідерів українського правозахисного руху, визначного політичного діяча, героя України​ протягом грудня 2017 року - лютого 2018 року в школі відбулись інформаційно-просвітницькі, тематичні заходи, присвячені життю та діяльності В’ячеслава Чорновола.


• З 15 січня по 16 лютого в школі проходив конкурс на покращення стану навчальних кабінетів та спальних кімнат у відповідності до вимог Концепції НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ. Всі педагогічні працівники прийняли участь у конкурсі, а деякі з них провели грандіозну роботу щодо покращення естетичного стану, матеріально-технічного, методичного, освітнього забезпечення закріплених обʼєктів у відповідності з визначеними умовами конкурсу. Протягом двох днів триває кропітка робота конкурсної комісії щодо підведення підсумків та визначення переможців. Кожен експерт висловлює власну думку, враховуючи творчий підхід, естетичний ідеал, новаторство, креативність учасників конкурсу.


• У зв`язку з перевищенням порогу захворюваності вихованців на ГРВІ та з метою попередження поширення захворюваності, у закладі з 20.02.2018 р. по 25.02.2018 р. призупинено освітній процес.
 Пам`ятка для учнів та батьків "ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ ТА ГРВІ АБО ЯК НЕ ЗАСТУДИТИСЯ ЦІЄЇ ЗИМИ".ПРО НАС В МІНІСТЕРСТВІ І НЕ ТІЛЬКИНаціональна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лініяГОСТЬОВА КНИГА (залишайте свої коментарі)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України

Лічильник відвідувань

ВГОРУ

© 2018 Путивльська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів