Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374
АРХІВ НОВИН ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ

НОВИНИ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЖОВТЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД
АРХІВ НОВИН ЗА ГРУДЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА СІЧЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЛЮТИЙ
АРХІВ НОВИН ЗА БЕРЕЗЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА КВІТЕНЬ-ТРАВЕНЬ

ЧЕРВЕНЬ-ЛИПЕНЬ

• Весело всміхається травень,
 Бо скінчилась навчання пора
 І зібралась на дзвоник останній
 Вся весела шкільна дітвора.
  24 травня у закладі відбулось традиційне свято останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Настрій у всіх був піднесений - попереду канікули! Лише девʼятикласники трохи були сумними: бо для них настала пора прощання зі школою, з дитинством.


• ДУШІ ЛЮДСЬКОЇ ДОБРОТА!
  Вільному розвитку дитини за її інтересами, потребами, подобаннями сприяє творче, інноваційне, комфортне середовище, а це сучасні шкільні медіатеки.
  Незабаром пролунає вересневий дзвоник і учні освітнього закладу завітають до оновленої скарбниці людських знань, завдяки людині, якій найщиріші слова подяки, уклін за доброту її душі РАДЖИВУ ГУПТІ – засновнику благодійного фонду «КУСУМ», який повністю оновив медіатеку якісними, кольоровими книжковими поличками, шафами, столиками для різновікових груп дітей.
  Спасибі Вам!!! Ваша допомога забезпечить успіх Нової української школи у вихованні освіченого, всебічно-розвиненого, відповідального громадянина і патріота нашої рідної України.
ПРО НАС В МІНІСТЕРСТВІ І НЕ ТІЛЬКИНаціональна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лініяГОСТЬОВА КНИГА (залишайте свої коментарі)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України

Лічильник відвідувань

ВГОРУ

© 2018 Путивльська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів