Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374
АРХІВ НОВИН ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ

НОВИНИ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЖОВТЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД
ГРУДЕНЬ

Динамічна пауза у 1 класі

Уроки в 1 класі "Хмаринки з повтором букв"

Фізкультхвилинка у 1 класі

Пальчикова гімнастика на уроці у 1 класі

Порівняння чисел на уроці у 1 класі


• Досить вдало виступила команда дев`ятикласників нашого закладу у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання, посівши два перших та одне друге місце.


• ВИБІР ПРОФЕСІЇ — ВИБІР ДОЛІ. Життєве самовизначення є головним завданням підліткового віку, важливою умовою подальшого розвитку і самореалізації.
  З метою інформування дев’ятикласників щодо вибору професії 4 грудня на базі Путивльської районної філії Сумського обласного центру зайнятості пройшов урок реального трудового життя «Вибір професії - вибір долі». Провідний фахівець з питань зайнятості В.В.Медведчук ознайомила учнів з онлайн-платформою професійної орієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія», рейтингом закладів вищої освіти в Україні. Професійне майбутнє – це свідомий вибір трудового життєвого шляху за власним бажанням, потенціалом, перспективами ринку праці. Кожна окремо взята професія – це цілий світ, цікавий та незвичайний. Той, хто зрозуміє своє покликання, стане професіоналом з великим майбутнім.
 Профорієнтаційна робота у школі – це крок наших випускників до самовизначення, оцінки власних перспектив на сучасному ринку праці. Адже від правильності обраної дороги зараз залежить подальша доля вихованців.


• Швидко плине час, і ось уже наші першокласники змагаються за звання «найрозумніших» в інтелектуальній грі «Всезнайки». Три команди: «Розумники», «Ерудити» та «Кмітливі» впевнено демонстрували свої знання, інтелектуальні здібності, логічне мислення, творчу уяву, спостережливість, мовлення, кмітливість. А допомагали їм в цьому різноманітні конкурси та інтерактивні вправи.
 Ця гра виховувала почуття дружби, взаємодопомоги та позитивне світосприйняття, що так актуально зараз в умовах НУШ.


• В рамках святкування Дня Збройних сил України серед учнів 2-9 класів відбувся флешмоб «За мир у всьому світі – це значить за життя», присвячений миру та єдності нашої держави.

• В рамках акції "16 днів проти насилля" був проведений дискусійний міст "Насильство в сім'ї. Щоб такого не було", під час якого діти дізналися, що таке насильство, які бувають види насильства, а також розробили способи їх уникнення.

• Соціально-психологічною службою закладу був проведений брифінг на тему «Скажи "НІ" насильству над жінками» у 8 та 9 класах.

• Бесіда-зустріч учнів 7-9 класів з юрисконсультом закладу на тему "Власна відповідальність за протиправні дії" в рамках акції "16 днів проти насилля".

• Від здоровʼя, гарного самопочуття, бадьорості дітей залежить розвиток дитини як особистості. Виховний захід «За здоровий спосіб життя» у 3 класі.
ПРО НАС В МІНІСТЕРСТВІ І НЕ ТІЛЬКИНаціональна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лініяГОСТЬОВА КНИГА (залишайте свої коментарі)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України

Лічильник відвідувань

ВГОРУ

© 2018 Путивльська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів