Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


НОВИНИ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

НОВИНИ ЗА ЛЮТИЙ-ГРУДЕНЬ

• Щиро вітаємо з перемогою в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу “Український сувенір” 2021 ученицю 10 класу Болотіну Дарину (керівник Жеба Л.І.).
  Бажаємо натхнення для творчих успіхів та перемог!


• ЗИМОВІ СВЯТА В ТРАДИЦІЯХ НАШОГО НАРОДУ
  Щорічно освітній проект «На урок» проводить Всеукраїнський конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу».
  Цього року учні 1 класу нашого закладу долучилися до нього. Конкурс приурочено до початку традиційних зимових свят, які здавна мають велике значення для українців. Для учасників були підготовленні завдання, що стосуються традицій святкування Дня Святого Миколая, Різдва, Нового року, Водохрещі та інших свят. За результатами конкурсу, учні були нагороджені дипломами різних ступенів.
  Бажаємо й надалі великих перемог, адже зима — по-справжньому чарівна й казкова пора року, яка дарує багато чудес, відкриттів та звершень.


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

11.01.2021 - 22.01.2021


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  Відповідно до Постанови КМУ від 09 грудня 2020 р. № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", з 11.01.2021 по 22.01.2021 року у закладі організовується дистанційне навчання.
  Освітній процес буде організований на платформі Microsoft Teams згідно з розкладом уроків. У кого немає можливості працювати у Microsoft Teams, завдання будуть надсилатися за допомогою мобільного додатку Viber.
  11.01.2021 року о 08.20 всі завдання з предметів на період дистанційного навчання будуть розміщені на нашому офіційному веб-сайті.
  БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


• Зимові канікули, красуня-ялинка, прикрашена кульками та гірляндами, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне диво – все це чекало на наших школярів у кінці грудня.
  Учні освітнього закладу разом з педагогами підготували програми з новорічними сюжетами, казковими героями, конкурсами, іграми та хороводами. Дітей розважали та вітали з зимовими святами Дід Мороз, Снігуронька, Святий Миколай, чимало інших казкових героїв. Вірші, пісні, танці новорічної тематики додали заходам певної урочистості, казкові подорожі – чарівності, а ігри та конкурси – веселого настрою й позитивних емоцій. Яскраві маскарадні костюми дітлахів створили особливу святкову атмосферу в закладі. Приємним сюрпризом стали солодкі подарунки для всіх учнів школи.
  Нехай здійсниться все задумане, а 2021 стане таким, яким ми хочемо його бачити. Вітаємо всіх з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами!
 Насичені святами зимові какнікули в закладі триватимуть до 10 січня.


• 14 грудня було відбулось online-засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті актуальні питання, що стосуються організації освітнього процесу в нашому закладі:
  - Художньо-естетичний розвиток здобувачів освіти на уроках мистецького профілю у 5-10 класах (малюнок, композиція, живопис, художня культура);
  - Партнерство родини, громадськості та закладу освіти у формуванні творчого потенціалу, розвитку здібностей дитини в сучасному освітньому просторі;
  - Про хід виконання рішення педагогічної ради: «Компетентне використання інноваційних ідей, знахідок та надбань, їх практичне застосування на уроках фізики», протокол №2 від 02.12.2019.


• ЖІНКИ РОЗПОЧАЛИ, ЧОЛОВІКИ ПРОДОВЖИЛИ!
  Минулорічний тріумф наших чарівних жінок у всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2020» ми будемо памʾятати завжди. Всім відомі слова: «Тільки жінка може окрилити чоловіка» стали підтвердженням цьогорічного успіху наших чоловіків. Учителі математики та трудового навчання Сергій СТРИЖАК та Роман ТІТОВ стали лауреатами першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у відповідних номінаціях.
  Отже, цього року ми ВІТАЄМО наших ЧОЛОВІКІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ!!!


До Вашої уваги інформаційні відеоролики з метою запобігання поширенню захворювання COVID-19. Відеоролики для опрацювання можна переглянути або завантажити в електронному вигляді (логін доступу: mip, пароль доступу: mipmip) за посиланнями:

http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus_redcross/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/oberezhno_COVOD-19/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus2/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/nebezpeka_COVOD-19/


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ



АРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД 2020
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ-ЖОВТЕНЬ 2020

АРХІВ НОВИН ЗА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Квест
"Мистецький дивограй"

Арт-пікнік
"Мистецький дивограй"

Осіння фотосесія
головних уборів та зачісок

Музична казка
"Хоробрий Іванко"


Ранкова зустріч
1 клас

Склад числа
урок математики

Фрагмент уроку
читання, 1 клас

Весела руханка
на уроці


STEM - #one`day з життя
учнів 2 класу

STEAM - проєкт "УКРАЇНА
в наших серцях"

Дивосвіт
дитячих талантів

Відеострічка
пам`яті

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА




АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ