Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374
АРХІВ НОВИН ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ

НОВИНИ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЖОВТЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД
АРХІВ НОВИН ЗА ГРУДЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА СІЧЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЛЮТИЙ
БЕРЕЗЕНЬ-КВІТЕНЬ

Динамічна пауза у 1 класі

Уроки в 1 класі "Хмаринки з повтором букв"

Фізкультхвилинка у 1 класі

Пальчикова гімнастика на уроці у 1 класі

Порівняння чисел на уроці у 1 класі


• ПОДАРУНОК ДЛЯ ШКОЛИ. Приємно, що існують люди, які здатні творити добро, бути милосердними до дітей, завжди готові прийти на допомогу іншим, роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. До нашого закладу завітали шановані гості – представники Благодійного фонду «КУСУМ» з подарунком для школи – потужною електричною плитою для нашої їдальні.
 Висловлюємо слова щирої вдячності засновнику БО «Благодійний фонд «КУСУМ» РАДЖИВУ ГУПТІ за надану матеріальну допомогу нашому закладу. Нехай Ваша доброчинність повернеться до Вас сторицею.


• Бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, мрійливо співають пташки… Прийшла весна, і разом з нею Міжнародний жіночий день.
  У переддень свята, 7 березня, цікавим і ніжним подарунком став незабутній урочистий концерт для представниць кращої половини людства. Дарували радість, яскраві враження та позитивні емоції своїми запальними танцями, співом, зворушливими віршами талановиті вихованці освітнього закладу. Присутніх зачарувала мрійлива атмосфера, яку створили ведучі: Рудейко Альбіна та Рудейко Карина. Кольорами почуттів і радості світились очі жінок, дівчаток і матусь.
  Зі святом, милі, дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, радості та любові!


• У обласних змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків, організованих Сумською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України, учитель математики нашого закладу Стрижак Сергiй Олександрович посiв III мiсце. Детальніше про перебіг змагань.
  Наразі, учитель розпочав активну підготовку до участі у Всеукраїнських змаганнях із цього популярного виду спорту, щоб достойно захистити спортивну честь освітян Сумщини.


• 14 березня на засіданні атестаційної комісії були представлені творчі звіти педагогів, які атестуються в поточному навчальному році про роботу у міжатестаційний період. Своїм досвідом роботи, здобутками, напрацюваннями поділились:
Самохіна Н.А. – учитель російської мови та зарубіжної літератури;
Демченко Н.В. – вихователь;
Леоненко Н.П. – бібліотекар;
Філіпенко С.М. – учитель початкових класів.


• До Міжнародного Дня Птахів була проведена наукова конференція серед учнів 7 класу, на якій відбувся захист міні-проектів "Птахи Сумщини", вчителем біологоії Простаковою О.І. проведено відеолекторій на тему "Птахи Червоної книги України".
  Учні мали можливість обмінятися думками про роль птахів у природі та житті людини, ознайомитись із різноманітними видами штучних гнізд для птахів і спробувати їх змайструвати.


• В 3 класі учні почали вивчати курс «Я у світі» з метою усвідомлення своєї належності до природи і суспільства, набуття різних видів соціального досвіду, системи цінностей суспільства, морально-правових норм, традицій.
  Протягом лютого-березня третьокласники знайомились з розділом «Я – українець». Підсумком стала робота над проектом «Я і моя Батьківщина». Діти із захопленням виконували свою частинку роботи: «Я і моя Батьківщина», «Символи України», «Патріот», «Народ скаже, як зав’яже», «Чи знаєш ти свою Україну?», «Моє слово про Україну», «Намалюю Україну», «Де я проживаю? (мала Батьківщина)». Коли діти відповідали на питання: «Що для тебе Україна?», відповіді були дуже різні: «Радість», «Щастя», «Школа», «Батьки», «Мама», «Рідна домівка», «Моя країна». Але об’єднувало всі відповіді одне – любов до своєї країни, до рідної неньки України.
 Саме з дитячих років формується поняття «патріотизм» і наші учні вже патріоти рідної країни!


• До Всесвітнього Дня води учні 3 класу прийняли участь у акції «Чистий Сейм». З великим задоволенням та радістю вихованці відвідали улюблені місця рідного міста, зробивши свій вагомий внесок в охорону навколишнього середовища і водних ресурсів.


• ВIТАЄМО ПЕРЕМОЖЦIВ! Підбиті підсумки дистанційної олімпіади, яка організована інтернет-проектом Всеосвіта. У рейтингу, оприлюдненому організаторами проекту, з 230 учасників були відмічені 100 переможців 1-4 класів, якi нагороджені спеціальними подарунками.
  Прийємно, що нашi першокласники не тільки увійшли до сотнi переможців, а й посіли 12 сходинку у Всеукраїнському рейтингу.


• «Скажемо охороні праці – ТАК!» - під таким гаслом 25-26 березня пройшло навчання з охорони праці технічних працівників освітнього закладу. До плану навчання були включені актуальні питання охорони праці, пожежної та техногенної безпеки, електробезпеки, гігієни праці. Особлива увага зверталася на охорону праці жінок.


• ЗАКЛАД ЗАХИСТИВ ЧЕМПІОНСЬКИЙ ТИТУЛ. 29 березня відбувся останній день змагань спартакіади серед освітніх закладів Путивльського району. Позаду спортивні випробування, переживання, нестримні емоції, шалений драйв, жага до перемоги, миті радості та задоволення. Другий рік поспіль ЧЕМПІОНАМИ став наш освітній заклад.
  Вітаємо всіх наших учасників спартакіади, які вкотре довели, що ми найсильніші.


• Правове виховання першокласника починається з виховання у нього почуття власної гідності, поваги до себе. Тільки той, хто поважає самого себе і свої права, здатен по-справжньому поважати інших людей.
 Саме з цією метою був проведений виховний захід "Я - найважливіший. Право на збереження своєї індивідуальності", на якому діти вчились оцінювати і пізнавати себе, підкреслювали свою особливість і неповторність, отримали уявлення про те, що всі люди різні (але права та обов'язки в них рівні), індивідуальні, і потрібно їх приймати такими, які вони є.
  А допомагали учням познайомитися з правовими поняттями дидактична гра "Чарівна скринька", вправа "Я схожий на тебе, але відрізняюсь", ігри: "Впізнай на дотик", "Спіймай правило", фізкультурна пауза "Імена". Діти завітали до майстерні "Я та моє ім'я", де власноруч написали кожен своє ім'я на квіточці. А потім допомогли Червоній Шапочці та її друзям відшукати заповітні пелюстки з правами дітей.
  Логічним завершенням заходу стали вірші, прочитані учнями.
  Музичний супровід та презентація зробили цей захід яскравим та цікавим.
  Вивчення прав людини - це довготривалий процес, і здійснюється він на всіх етапах навчання і виховання. Тож далі буде...
                                                                                                                                                                            Вихователь 1 класу Л.М.ПРИХОДЬКО


• ТВОЄ ЗДОРОВ’Я В ТВОЇХ РУКАХ! 4 квітня 2019 року в рамках відзначення Всесвітнього Дня здоров’я відбулась зустріч здобувачів освіти з медичними працівниками ЦРЛ. Захід покликаний привернути увагу вихованців до актуальної проблеми сучасності - здоров’я.
  Під час бесіди з лікарем-педіатром Черняковим І.М. учні отримали інформацію про формування шкідливих звичок, таких як вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління у молодому віці, про їх згубну дію на організм.
 Лікар-гінеколог Кобзиста Ю.В. розповіла про необхідність дотримання особистої гігієни, акцентувала увагу присутніх на інфекціях, що передаються статевим шляхом і негативно впливають на репродуктивне здоров’я молоді. Закликав вихованців дотримуватись безпечної поведінки як в школі, так і вдома лікар-травматолог Лубенець Г.В. Спілкування з медичним персоналом супроводжувалось переглядом цікавих відеоматеріалів про вироблення корисних звичок, раціональне харчування й необхідність виконання режиму дня.
 Сподіваємось, що вихованці зуміли оцінити переваги здорового способу життя та будуть уникати шкідливих звичок.
 У переддень Всесвітнього дня здоров’я ми бажаємо всім бути здоровими і життєрадісними!


• 8 квітня 2019 року в місті Києві в спортивному комплексі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова стартували Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед освітян – членів Профспілки працівників освіти і науки України. 85 представників закладів освіти із 16 регіонів нашої держави будуть виборювати звання найкращих! (за матеріалами сайту профспілки працівників освіти і науки України).
 Команду Сумської області представляють найсильніші освітяни-тенісисти Сумщини – переможці обласних змагань (3 чоловіки, 2 жінки), серед яких учитель математики нашого закладу Стрижак С.О.
  Фото взяті з сайту організаторів.


• МИ - ЗА ЗЕЛЕНІ ЛЕГЕНІ ПЛАНЕТИ! Весна – це пробудження природи, спів солов’я, духмяні чари пролісків, а також турботи про благоустрій пришкільної території.
 В рамках місячника «Сумська весна - 2019» та акції «Посади дерево й збережи його» вихованцями освітнього закладу було висаджено алею з саджанців сосни кримської та кущів самшиту. Висловлюємо щиру подяку керівнику ДП Путивльського агролісгоспу та інженеру цього підприємства Соловйовій О.О., які охоче поділилися посадковим матеріалом.
 Посади своє дерево та вирости його! Дбаємо ж не лише про себе, а й про майбутнє! Мине декілька весен, і світло стане на душі, коли побачимо зелені дерева, що тягнуться до неба.
ПРО НАС В МІНІСТЕРСТВІ І НЕ ТІЛЬКИНаціональна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лініяГОСТЬОВА КНИГА (залишайте свої коментарі)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України

Лічильник відвідувань

ВГОРУ

© 2018 Путивльська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів