Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


НОВИНИ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

НОВИНИ ЗА ЛИСТОПАД-ГРУДЕНЬ

• ЖІНКИ РОЗПОЧАЛИ, ЧОЛОВІКИ ПРОДОВЖИЛИ!
  Минулорічний тріумф наших чарівних жінок у всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2020» ми будемо памʾятати завжди. Всім відомі слова: «Тільки жінка може окрилити чоловіка» стали підтвердженням цьогорічного успіху наших чоловіків. Учителі математики та трудового навчання Сергій СТРИЖАК та Роман ТІТОВ стали лауреатами першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у відповідних номінаціях.
  Отже, цього року ми ВІТАЄМО наших ЧОЛОВІКІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ!!!


• Напередодні Дня пам’яті жертв голодомору, який щорічно відзначається в четверту суботу листопада, учнями 4 класу була проведена виховна година «Голодомор 1932 -1933 рр. пам’ятаємо». Метою цього заходу було ознайомити учнів зі страшними подіями 1932-1933 року, показати причини і наслідки голодомору, виховувати співчуття, людяність, патріотизм, усвідомлення себе частинкою української історії, долучитись до загальноукраїнської акції "Запали свічку пам’яті" 28.11. 2020 р. о 16:00, вшанувавши пам’ять про загиблих хвилиною мовчання та поставивши на підвіконня запалену свічку.


• Виховувати людину вільну, мислячу, співчутливу, людину, яка знає та поважає націю, об’єднану історичною травмою. З цією метою у 2 класі проведено виховну годину до Дня памʼяті жертв Голодомору в Україні 1932 - 1933 рр. Під час якої діти виготовили паперові жовто-сині квіти "незабудьки", як символ памʼяті.


• Сьогодні в 1 класі відбувся незвичайний урок з інтегрованого курсу «Я досліджую світ», під час якого учні з’ясовували значення повітря в природі, вчилися досліджувати його властивості, проводили досліди, зробивши ще один новий крок у пізнання світу.


• У 2 класі була проведена виховна година "День Гідності та Свободи", з метою зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, вшанувати патріотизм і мужність українців, розвивати бажання стати гідними громадянами України, прищеплювати любов до Батьківщини.


• Толерантність починається із кожного з нас!!!​
  У рамках тижня толерантності в школі з наймолодшими учнями було проведено сюжетно-рольову гру «Вчимося толерантному спілкуванню» з метою формування в дітей загальнолюдських, моральних цінностей, задля розуміння та поваги один до одного, удосконалення вміння толерантного спілкування.


• «Привчи свій розум до сумніву, а серце до терпимості».
  Саме про це говорили під час тижня толерантності, який проходив у закладі освіти з 16.11 по 20.11. Проведені заходи були спрямовані на формування в учасників освітнього процесу принципів терпимості, доброзичливості, взаємної поваги та мирного співіснування.


• Учні 2 класу разом з класним керівником та вихователями долучились до святкування Всесвітнього Дня дитини та річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини.
  «…Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії та творчості» - В. О. Сухомлинський.


• Стоп COVID-19
  Учні 1 класу прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Стоп COVID-19», метою якого було систематизувати знання учнів про заходи безпеки та правила дотримання карантину в умовах пандемії COVID-19.
  Закликаємо всіх!!! Слідкуйте за самопочуттям та дотримуйтесь правил безпеки! Будьмо здорові!


• Порядок неповного розбирання та збирання автомату АК-47, про обслуговування та заходи безпеки при поводженні зі зброєю розповів та наглядно продемонстрував капітан Путивльського районного відділу поліції Максим АНЯКІН, який був запрошений до нашого закладу на урок «Захист України» у 10 класі.
  Учні із задоволенням уважно спостерігали за діями та розповіддю Максима Миколайовича, а потім самі активно долучились до практичних дій з розбирання та збирання АК-47.
  По закінченні уроку десятикласники висловили подяку Максиму Миколайовичу за надану можливість ознайомитись із принципами дії популярної автоматичної вогнепальної зброї, яка знаходиться на озброєнні збройних сил України.


• День української писемності та мови традиційно в Україні відзначають 9 листопада. Наймолодші здобувачі освіти нашого освітнього закладу, учні 1 класу, не залишились осторонь, дізналися про історію української мови, її красу і багатство.


• Українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ані народ, ані Україна, як держава. Українська мова - це дух народу, його совість, чинник його поступу вперед, поза національною мовою зникає неповторний колорит народу. Ніде нація не відбивається так точно, як у мові. З метою популяризації української мови серед підростаючого покоління щороку старші учні школи 9 листопада, в День української писемності та мови, долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Вже 20 років цей своєрідний флешмоб єднає навколо рідної мови, кожного охочого незалежно від місця проживання. Адже українська мова – це мова нескореної нації, яка відстоює свою гідність та незалежність.


• У рамках проведення постійно діючого теоретико-практичного форуму педагогічних ідей та інновацій, разом з Новослобідським центром професійного розвитку педагогічних працівників була організована спільна online-конференція на тему "Застосування інтернет-платформ для організації роботи закладу освіти в дистанційних умовах". У ході проведення заходу всі учасники отримали унікальну можливість поділитися досвідом і перейняти для себе щось нове і корисне. Дякуємо Новослобідському ЦПРПП за співпрацю і сподіваємося на подальше зміцнення двосторонніх професійних відносин.


До Вашої уваги інформаційні відеоролики з метою запобігання поширенню захворювання COVID-19. Відеоролики для опрацювання можна переглянути або завантажити в електронному вигляді (логін доступу: mip, пароль доступу: mipmip) за посиланнями:

http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus_redcross/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/oberezhno_COVOD-19/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus2/
http://files.mip.gov.ua/files/2020/nebezpeka_COVOD-19/


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ


АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ-ЖОВТЕНЬ 2020

АРХІВ НОВИН ЗА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Квест
"Мистецький дивограй"

Арт-пікнік
"Мистецький дивограй"

Осіння фотосесія
головних уборів та зачісок

Музична казка
"Хоробрий Іванко"


Ранкова зустріч
1 клас

Склад числа
урок математики

Фрагмент уроку
читання, 1 клас

Весела руханка
на уроці


STEM - #one`day з життя
учнів 2 класу

STEAM - проєкт "УКРАЇНА
в наших серцях"

Дивосвіт
дитячих талантів

Відеострічка
пам`яті

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ