Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374
АРХІВ НОВИН ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ

НОВИНИ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЖОВТЕНЬ
ЛИСТОПАД

Динамічна пауза у 1 класі

Уроки в 1 класі "Хмаринки з повтором букв"

Фізкультхвилинка у 1 класі

Пальчикова гімнастика на уроці у 1 класі

Порівняння чисел на уроці у 1 класі


• За підсумками ІІ етапу обласного конкурсу «Найкращий кабінет початкових класів» у 2018 році, навчальний кабінет 1 класу нашого освітнього закладу увійшов у п’ятірку кращих у області.
 Члени журі конкурсу відвідали наш заклад для ознайомлення з роботою кабінету 1 класу, з метою визначення переможця. Провідним спеціалістом відділу дошкільної, загальної середньої освіти управління дошкільної, загальної середньої та інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ганжою Н.П. високо оцінена робота нашого шкільного осередку для першачків, але… остаточне рішення буде прийнято пізніше. Надіємось на перемогу!


«Що найголовніше було в моєму житті? Не вагаючись, відповідаю: любов до дітей»
                                                                                                                Василь Сухомлинський

Протягом жовтня в рамках Міжнародного та Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек разом з великою, дружньою дитячою родиною освітнього закладу був проведений місячник, який відбувся під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», присвячений великому українцю, славетному педагогу-гуманісту й дитячому письменнику Василю Олександровичу Сухомлинському.
 Наші учні – активні читачі казок, оповідань письменника, які навчають людяності, чуйності, поваги та уваги до сім’ї, до рідного краю, до праці, до природи. Всі заходи, які проводила бібліотека в жовтні, були присвячені 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського. «Інформаційні хвилини», бесіди-огляди супроводжувалися переглядом відеофільмів. Була оформлена книжкова викладка «Криниця людської мудрості». Створена в бібліотеці релаксійна зона «Територія творчості» сприяла формуванню у дітей навичок самостійної творчої праці. Вечорами старші учні школи читали молодшим школярам твори письменника «Я прочитаю тобі казку». Добрим словом згадували педагога під час літературної подорожі «Василь Сухомлинський – дітям» з подальшим обговоренням оповідань, легенд автора. До прочитаних казок учні малювали ілюстрації.
 Вшановуючи пам’ять світоча педагогічного сузір’я України Василя Сухомлинського, учні нашої школи читали, обговорювали, творили, малювали. Його творчі доробки актуальні й нині, вони ведуть дітей у чарівний світ книги, світ любові, світ духовної культури.


• В ОБЛАСТІ ВИЗНАЧЕНО НАЙКРАЩІ КАБІНЕТИ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.
 Сучасно обладнане освітнє середовище – передумова ефективної організації освітнього процесу та якісних знань учнів. На Сумщині проведено конкурс на найкращий кабінет початкової школи.
 У ІІІ етапі конкурсу взяли участь кабінети початкових класів п’яти закладів освіти, що відповідають вимогам Нової української школи. У всіх кабінетах створено необхідні осередки для проведення уроків та позакласних заходів на сучасному рівні, їх наповнюваність допомагає здійснювати діяльнісний та інтегрований підходи в навчанні. Шкільні меблі відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та віковим особливостям здобувачів освіти.
 Естетичним оформленням, раціональною організацією робочого місця вчителя та здобувачів освіти, створенням освітніх осередків відзначаються всі кабінети початкових класів закладів загальної середньої освіти – учасників конкурсу.
 Найкращим визначено кабінет початкових класів Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради. Друге місце в Комунального закладу Сумської обласної ради Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів. Третє – в Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради.
 Лауреатами обласного конкурсу «Найкращий кабінет початкових класів» у 2018 році стали Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради та Дібрівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Роменської районної ради.
 Вітаємо заклади, бажаємо нових можливостей для вдосконалення освітнього середовища, яскравих педагогічних досягнень вчителям та високих освітніх результатів учням.
                                                   ​ За матеріалами сайту Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації (http://www.osvita.sm.gov.ua)


«Бути готовим до школи - не означає вміти читати, писати і рахувати. Бути готовим до школи - означає бути готовим всьому цьому навчитися» (Венгер Л.А.)
 
На базі 1 класу в закладі пройшов психолого-педагогічний консиліум по вивченню готовності першокласників до навчання та адаптація учнів до нових умов навчання та виховання.


«Як воду п'ю із чистої криниці,
  З-поміж людей вишукую слова.
  І наша рідна мова-чарівниця
  У віршах повнозвучних ожива.

  9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом Президента України №1241/97 від 06.11.1997 р. У День української писемності та мови, в закладі традиційно відбулась урочиста лінійка, на якій учні дізналися про історію походження мови, цікаві факти про неї, а також отримали нагороди за участь у міжнародній олімпіаді «Всеосвіта» з української мови.


• Ось уже декілька років поспіль у День української писемності та мови, учні нашої школи долучаються до написання радіодиктанту національної єдності.
  Офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант — не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.


• 20 учнів 5-8 класів стали активними учасниками Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з української мови та літератури, яка розрахована на всіх учнів і має на меті повторення та закріплення знань, здобутих під час попереднього навчального року. Завдання розроблені відповідно до шкільної програми. Олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – усі учні, перебуваючи в рівних умовах, можуть проявити себе та отримати нагороду за роботу.
 Завдання розраховані на учнів із різним рівнем підготовки, тому кожен зміг проявити себе, повірити у власні сили та перевірити знання з предмету. Тому, незалежно від результатів конкурсу, кожен учасник отримав електронні сертифікати про участь, а два переможці нагороджені дипломами ІІ та ІІІ ступеня.
 Інтернет-олімпіади «На Урок» — це дієвий спосіб підвищити інтерес школярів до навчання.


• Однією з головних вимог нової української школи є використання різноманітних пристроїв, приладів та матеріалів, які необхідні для формування ключових компетентностей учня 1 класу. Але більш захоплюючими, цікавими і легкими у використанні є планшети. Діти з задоволенням виконують будь-яку роботу за допомогою цього гаджету.

З 12 по 16 листопада 2018 року у нашому закладі пройшов ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ під гаслом: «Толерантність врятує світ!»


• ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ, ДЕНЬ 1 - ДЕНЬ ДОБРОЗИЧЛИВОСТІ. З метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості, компетентностей ефективного спілкування, розвитку емпатії, розуміння проблем оточуючих організована робота відеолекторію «Толерантність у нашому житті».
  Родзинкою цього дня стала робота шкільної пошти «Скринька гарного настрою», яка створила позитивну атмосферу, ситуацію успіху та підвищила самооцінку кожного вихованця.


• ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ, ДЕНЬ 2 - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ СЕРДЕЦЬ. Учні 5-9 класів створили «Оберіг толерантності», який символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства, що є основою для вираження почуттів, адже в свій виріб кожна дитина вклала часточку душі.
  Щоперерви під музичний супровід проходила вже знайома та улюблена всіма акція "Обійму безкоштовно", в ході якої «мультяшні» герої обіймали всіх бажаючих.


• ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ, ДЕНЬ 3 - ДЕНЬ ГАРНОГО НАСТРОЮ. Збирали смайлики, жваво обговорювати свої знахідки, обмінювалися та активно спілкувалися один з одним учні під час акції «Знайди посмішку». Працювала фотостудія «Подаруй світу посмішку». Інтерактивна гра «Ми різні, але ми разом» дала учням розуміння потреби злагоди, поваги до інших людей, їх думок, створила ситуації успіху для невпевнених учнів та розкрила творчий потенціал обдарованих дітей. У доступній, цікавій формі дітям були представлені такі важливі поняття, як милосердя, співчуття, повага, терпіння.
  День пройшов цікаво та змістовно, всі мали піднесений настрій.


• ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ, ДЕНЬ 4 - ДЕНЬ ТАКТОВНОСТІ ТА ПОРОЗУМІННЯ. Під час захисту проектів «Візьми з собою добре діло» школярі звертали увагу на необхідність підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування, бережливе ставлення до природи, допомогу іншим людям та повагу до традицій різних народів. Виховано, терпимо, уважно ставитись до оточуючих навчали уроки добра та гарної поведінки в 1-9класах на тему: "До серця йде лиш те, що йде від серця".


• ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ, ДЕНЬ 5 - ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ. Весь день супроводжувався позитивними емоціями та гарним настроєм.Батьки мали змогу написати учням та педагогам приємні слова в ході акції «Квітка відвертості батьків».
  Колективно створене панно «Рушник людяності» переконало школярів, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність урятує світ.
ПРО НАС В МІНІСТЕРСТВІ І НЕ ТІЛЬКИНаціональна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лініяГОСТЬОВА КНИГА (залишайте свої коментарі)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України

Лічильник відвідувань

ВГОРУ

© 2018 Путивльська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів