Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


Відповідно до рішення сесії Сумської обласної ради від 22.02.2019 р. створений Комунальний заклад Сумської обласної ради - Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат, освітній процес у якому починається з 01.09.2019 р.
(Статут закладу, Виписка з Єдиного державного реєстру)

НОВИНИ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУВЕРЕСЕНЬ-ЖОВТЕНЬ

Квест "Мистецький дивограй"

Арт-пікнік "Мистецький дивограй"


•  КНИГИ, ЩО ВСЕ ЗНАЮТЬ
  «Книги, що все знають» – саме така тема уроку позакласного читання в 4 класі. Це не просто урок, а бібліотечний. Тому і пройшов він в оновленій медіатеці нашої школи.
  Хазяйка медіатеки – Ніна Павлівна. Вона познайомила дітей довідковою літературою: словниками, довідниками, енциклопедіями. А їх виявилось дуже багато різних видів: про тваринний світ, про домашніх улюбленців, про рослинний світ, про підводний світ, про космос, про винаходи людства та ін. Ніна Павлівна не просто розповіла дітям про науково-пізнавальну літературу, а ще й дала їм можливість роздивитись книги та прочитати те, що їх зацікавило. Вона зазначила, що, навіть, якщо про щось не дізнались з енциклопедії, можна пошукати інформацію в мережі Інтернет. Допоможуть в цьому сучасні планшети, якими оснащена шкільна медіатека.
  Урок пройшов в затишній, наче домашній, атмосфері. Кожна дитина знайшла для себе найзручніше місце для читання: хтось вмостився на м’яких диванчиках, хтось на пуфиках, а більш серйозні діти розмістились за столиками. Із задоволенням роздивлялись книги, обговорювали цікаве і невідоме для себе, висловлювали і свої думки з приводу прочитаної інформації. Всі залишились дуже задоволеними та вдячними Ніні Павлівні за надану можливість попрацювати з науково-пізнавальною літературою не за партами, а саме в медіатеці.


• З метою вшанування мужності та героїзму захисників України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у дітей, у закладі було проведено ряд заходів, присвячених Дню захисника України.
 Учні 1-9 класів взяли участь у фестивалі дитячої творчості «Вітаємо своїх захисників», під час якого малювали постери у подарунок військовослужбовцям.
  10 жовтня відбулася зустріч з учасником АТО - Інспектором сектору кадрового забезпечення Путивльського відділення поліції Анякіним М.М. З великим зацікавленням та занепокоєнням школярі слухали розповідь українського воїна. В кінці зустрічі учні висловили подяку за мирне небо над головою та відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави, а також у знак вдячності подарували малюнок і оберіг.
  До святкування долучилися і молодші школярі, які змагалися у спортивному конкурсі «Старти надії».
  Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу!


• Традиційно в другу неділю жовтня, яка припадає в цьому році на 13 жовтня відзначається День художника України. У закладі протягом тижня до свята пройшли цікаві творчі заходи, майстер-класи, малюнки з натури на подвір’ї, які захопили юних майстрів олівця і пензля та надихнули на створення вишуканих живописних малюнків не тільки на папері, а навіть на осінніх листочках дерев. Адже образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Роботи учнів будять прагнення до прекрасного, спонукають до духовного розвитку і задоволення.


• Дуже весело та цікаво пройшов тиждень "Осені" для учнів 1 класу. Цілий тиждень вони, граючись, виконували різноманітні завдання. Вивчили назви осінніх місяців, ознаки осені, малювали малюнки, ознайомилися з народними прислівʼями та приказками про осінь, відгадували загадки про осінь та гралися в дидактичну гру "Збери урожай". Приготували подарунки з паперу до осіннього свята – Дня Вчителя. А наприкінці тижня виготовили "Лепбук - Осінь".


• Знову до закладу завітали наші друзі – представники фонду «КУСУМ» з відчутною благодійною допомогою для створення комфортного, затишного, освітньо-інформаційного простору шкільної медіатеки. Подаровані раніше різнокольорові, яскраві книжкові шафи, полички, столи були доповнені красивими диванчиками, стільцями, кріслами-пуфами.
  Щиро дякуємо засновника БО «Благодійний фонд «КУСУМ» РАДЖИВА ГУПТУ, який дарує не просто матеріальні цінності, а дарує радість і надію, віддає частинку себе дітям, проявляє повсякденне піклування і увагу.


• ВІЙСЬКОВА ГРА НА МІСЦЕВОСТІ "ЕСТАФЕТА МУЖНОСТІ"
  З метою вшанування військових традицій і звичаїв, сприяння зміцненню патріотичного духу вихованців, а також формування в них здорового способу життя у закладі було проведено військову гру на місцевості «Естафета мужності» за участі представників Путивльського військово-патріотичного клубу «Партизан».
  У грі взяли участь учні 6-9 класів. На кожну команду чекала досить цікава програма: проходження лабіринту, лазіння по жердині за допомогою рук і ніг, не торкаючись землі, фізична підготовка, стрільба зі пейнтбольних маркерів, проходження «вогняного» коридору у протигазах. Цікавинкою гри став етап, під час якого учасникам необхідно було подолати пост диверсантів, а також вступити з ними у нерівний бій.
  Під час проходження кожного із етапів учасники продемонстрували згуртованість, витривалість, спортивну підготовку та командний дух.


• 3 жовтня наші вихованці завітали до відділення ветеринарної медицини Путивльського коледжу СНАУ, аби долучитися до заходів, присвячених Всесвітньому дню захисту тварин.


• За ініціативи Благодійного Фонду «Happy Paw», підтримки Міністерства освіти і науки України 2 жовтня заклад долучився до проведення Всеукраїнських уроків доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», які приурочені до Всесвітнього дня тварин.
 Під час проведення уроків, здобувачі освіти мали можливість ознайомитись із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних собак та котів, а також чинними правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.


• Пʼятий тиждень навчання, тема якого "Осінь", розпочався для наших першокласників зі свята, оскільки до класу завітала "Красуня - Осінь". І всі учні з радістю допомогли їй вбратися в чарівну осінню сукню з різнокольорових листочків, які виготовили своїми руками. Дуже старанно і вправно працювали дітлахи.
  А, оскільки 30 вересня - це Всесвітній День Бібліотеки, то ми приготували ще й подарунок нашому бібліотекарю, Ніні Павлівні, яка радо зустріла учнів у нашій шкільній медіатеці. Першокласники привітали Ніну Павлівну і подарували "Осіннє дерево бажань" з яскравих осінніх кольорів.
Та всі разом переконалися, що дарувати радість людям - це завжди гарно та приносить веселий настрій в будь-яку погоду та пору року!


•   ІМЕНИНИ БІБЛІОТЕЧНОЇ РОДИНИ
  Сьогодні особливий день для тих,
  Хто книгу любить, поріднився з нею.
  Сьогодні свято – День бібліотек!
  Хай осяває всіх щасливою зорею.

  Книга – це світ розуму, освіченості, це джерело мудрості, це безмежні знання. Учні школи з великим задоволенням відвідують новостворений, комфортний, культурно-просвітницький простір – медіатеку. Це те місце в школі, де читають книги, улюблені, яскраві, різнокольорові дитячі журнали, продуктивно працюють з матеріалами мережі інтернет, використовуючи планшети, ноутбук.
 Екскурсії до медіатеки носили пізнавальний характер і були яскравими та змістовними. Учні малювали малюнки, проявляли творчість у виготовленні закладок для підручників. Креативніші та оригінальніші вироби були відзначені грамотами.
  Проведені заходи сприяли успіху в освітньому процесі, активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти.


Результати конкурсних випробувань від 12 вересня            Результати конкурсних випробувань від 23 вересня

•   СТЕЖКАМИ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ
  Саме під таким девізом відбувся велопробіг до Спадщанського лісу, який організований керівництвом молодої парламентської республіки учнівського самоврядування закладу «CREATORS OF SUCCESS».
  Захід був спрямований на підвищення національної свідомості та патріотизму здобувачів освіти, визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, подвигу партизанів і підпільників у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали, увічнення їх пам'яті.


•  І ДОРОСЛІ, І ДІТИ ЗА МИР У ВСЬОМУ СВІТІ
  21 вересня – Міжнародний день миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців. Аби показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага, учні 1-4 класів взяли участь у стріт-арті на асфальті під гаслом «Хай буде мир на всій Землі!». Протягом дня лідери учнівського самоврядування проводили масові ігри, розваги для молодших школярів «Ми всі – друзі!», метою яких було зґуртувати дітлахів, виховати у них прагнення цінувати мир, дружбу, друзів.
  Мир – це добрі стосунки між людьми... Налагоджуймо контакти між людьми, шукаймо добро в дитячих серцях!


• В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу відбувся цикл заходів, спрямованих на інформування всіх учасників освітнього процесу про булінг і його види, відповідальність за його вчинення та механізми реагування.
  Розпочався тиждень із зустрічі з головним спеціалістом Путивльського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги А.Є. Южаковою, яка розповіла дітям як протидіяти булінгу в учнівському колективі. Інспектор ювенальної превенції Путивльського відділення поліції ГУНП в Сумській області Д.А.Зуєнко та головний спеціаліст служби у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації С.О.Шуляков провели з учнями 7- 9 класів правознавчий лекторій «Безпечна школа. Маски булінгу». Вихованцями 5-9 класів були виготовлені постери «Ми проти насильства».
  Цікавинкою тижня став флешмоб «Парасольки дружби», де школярі проявили свою фантазію і художньо-творчі здібності, а разом з тим поглибили знання про булінг та його види.


• ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «CREATORS OF SUCCESS»
  Минулого тижня у закладі відбулися вибори Президента учнівського самоврядування. На цю посаду претендувало 4 кандидати: Самойленко Крістіна (6 клас), Харченко Ярослава (7 клас), Скрипкіна Аліна ( 8 клас), Коваленко Анастасія (9 клас). До списків виборців було внесено учнів 5-9 класів, а також весь педагогічний колектив закладу.
  Цілий тиждень проводилась передвиборча кампанія, в ході якої кандидати намагалися проявити себе, показати виборцям на що вони здатні, а також пояснити чому саме вони повинні зайняти цю посаду. І ось 13 вересня відбулося довгоочікуване голосування. За процесом слідкували обрані члени виборчої комісії.
  За результатами голосування та рішенням виборчої комісії Президентом учнівського самоврядування було обрано Коваленко Анастасію. Вітаємо її з перемогою! Всі інші кандидати очолюватимуть Міністерства учнівського парламенту.
  Бажаємо всім успіхів на зайнятих посадах та очікуємо чогось нового в нашій школі.


• Для нашого закладу вересень – це знаковий на події місяць: по-перше створення спеціалізованої мистецької школи - інтернату, по-друге ліквідація старого закладу. Це впровадження циклу мистецьких предметів, розширення гурткової роботи: Образотворче мистецтво, Арт- дизайн, Театральний, Хоровий спів, Вокал, гуртки декоративно прикладного мистецтва, Хореографії. Створена сучасна медіатека, учні 2 класу розпочали навчання в оновленому класі, згідно вимог НУШ.
  13.09.2019 р. Департаментом освіти і науки здійснений огляд нашої школи-інтернату з метою вивчення якісної підготовки закладу до нового навчального року. Радіємо, що встигли показати і клас Мистецтв з новими мольбертами. Сподіваємось, що оновлений освітній простір, зроблені ремонти, чиста охайна територія закладу - це все сподобалось нашим гостям.


• За статистичними даними щороку спостерігається значне зростання ДТП за участю дітей, тому 2019-2020 навчальний рік у закладі розпочався проведенням комплексу профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!». Зважаючи на це, зусилля педагогів у перші дні були спрямовані на повторення з дітьми правил безпечної поведінки на вулицях. 11 вересня було організовано акцію «Безпека на дорозі – безпека життя!» за участю працівників ДАІ, під час якої школярі роздавали пам’ятки для водіїв з правил дорожнього руху. І все це не випадково, адже сучасний світ з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек як для маленьких пішоходів, так і для досвідчених водіїв транспортних засобів.
  Маємо надію, що відтепер не тільки наші діти, а й водії транспортних засобів будуть втілювати на практиці ті правила, які обговорювалися під час заходу.


• Продзвенів перший дзвоник. Діти поспішили до школи, а значить розпочався і місячник «Увага! Діти на дорозі!». Учні 2 і 4 класів відвідали Путивльський СТК ТСО України. Директор СТК ТСО – О.В.ПЕТРЕНКО розповів наймолодшим учасникам дорожнього руху про правила пересування по вулицям і дорогах.
 Інструктори з навчання практичному водінню автотранспортних засобів М.І.КАЛІНІН та В.Д.КАТЄНІН покатали дітей на учбових автомобілях, пояснили, як навчають майбутніх водіїв.
  Завершилась зустріч бесідою з екіпажем патрульної поліції. Р. А.ШЕВЦОВ цікаво дав відповіді на всі запитання школярів та застеріг, що треба бути на дорозі дуже обережними.


• Ось і промайнуло тепле літо. Нарешті школа почула веселий гомін радісної дітвори і зажила новими сподіваннями та злетами, на які так довго чекала. Цього року учні 2 класу зайшли до нової класної кімнати, де їх чекали сучасні меблі, інтерактивна дошка, планшети та багато іншого навчального матеріалу. Другокласники з великим задоволенням та цікавістю освоюють новий навчальний осередок.
  Новий освітній простір – чудовий шанс дати волю власній фантазії та створити клас своєї мрії, в якому зручно навчатися та творити.


• ДЕНЬ ЗНАНЬ «КРАЇНА ДИТЯЧИХ МРІЙ»
  02 вересня 2019 року в Путивльській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті відбулись святкові заходи до Дня знань. Ранок розпочався з урочистої лінійки з нагоди прийняття до шкільної родини першокласників. Далі на учнів 2-4 класів чекав інтелектуальний пікнік «Пізнаємо Україну», а вихованці 5-9 класів з захопленням приймали участь в квесті «Мистецький дивограй».


АРХІВ НОВИН ЗА СЕРПЕНЬ 2019

АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ

ГОСТЬОВА КНИГА (залишайте свої коментарі)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України

Лічильник відвідувань

ВГОРУ

© 2019 Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат