Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради
"Путивльський мистецький ліцей"

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


НОВИНИ 2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

НОВИНИ ЗА ГРУДЕНЬ

• КЗСОР Путивльський мистецький ліцей вітає всіх з Новорічними святами! Зовсім скоро Бика на посту замінить Тигр. Нехай він принесе вам міцного здоров’я та побільше грошенят, відверне всі невдачі, нагородить тільки гарним настроєм та радістю на всі наступні 12 місяців! Нехай в прийдешньому році всі починання закінчуються лише успіхом!


• Багато років поспіль нашим освітнім закладом опікується ТОВ «Гледфарм ЛТД» в особі Генерального директора Раджива Гупти та благодійна організація «Благодійний фонд «КУСУМ» - директор В.Г. Косенков. У цьогорічні святкові дні ліцей та учні 1-11 класів отримали пекарську шафу і новорічні подарунки. Ми пишаємося надійними друзями й безкорисливими помічниками. Дякуємо за ваші щедрі серця в ім’я добра, людяності, зігріті любов’ю і теплом до дітей. Щиросердно вітаємо Вас зі святами та бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку, нехай домівки повняться добром, радістю, значних здобутків та натхнення вам для нових звершень.


• Новорічні свята – це завжди щось надзвичайно чарівне й загадкове. Скільки радості , щастя приносять ці свята дітям, а починаються вони з Дня Святого Миколая. Ліцеїсти освітнього закладу заздалегідь готувались до цих свят: старанно вчилися, вели себе чемно, наряджали класні та спальні кімнати, ялинку, готували театралізоване дійство, вивчали колядки, щедрівки, виготовляли сувеніри, поробки, малювали картини. Не оминув своєю увагою учнів ліцею і Святий Миколай в особі добрих і щирих людей. А.Л.Деркач передав солодкі подарунки, фрукти , іграшки. Красиву, пишну 4-метрову штучну сосну та солодощі привезли заступник керівника обласної прокуратури О.С.Ляшенко та заступник керівника Конотопської окружної прокуратури А.А.Наталич. Новорічні подарунки отримали учні 1-4 класів від міського голови К.М.Гаврильчука та депутата обласної ради В.В.Волкова. Щиросердно всім дякуємо й бажаємо веселих свят.


• День Святого Миколая - велике християнське свято. Найбільше його, звичайно, люблять діти - за приємну традицію, згідно з якою, слухняним малюкам святий приносить подарунки. І цього року до нашого закладу завітав він зі смаколиками та подарунками для дітей. А вони, талановиті та творчі, підготували чудову концертну програму "Гостини Миколая", якою привітали й гостей, і всіх школярів з чудовим святом.


• ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2022»: ТРИВАЄ ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП ПЕРШОГО ТУРУ
13 грудня 2021 року в Сумській області розпочато перший етап першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022», який проводиться в Україні з 1995 року. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 29.09.2021 # 1034 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022», змагання відбуваються у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Основи правознавства», «Мистецтво».
13 грудня 2021 року конкурсні випробування першого (відбіркового) етапу першого туру конкурсу розпочато з випробування «Тестування» у всіх номінаціях (мета випробування − демонстрація конкурсантом (конкурсанткою) рівня знаннєвої складової професійної компетентності, що передбачає надання відповідей на запитання, що стосуються змісту навчального предмета та методики його навчання) серед 116 учасників, серед яких педагоги закладів загальної середньої освіти Путивльської міської територіальної громади. Вчителі гідно представили свої школи та громаду: Лаухін М.П. (Путивльський ліцей № 1 ім. Р. Руднєва Путивльський ліцей #1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради) має третій результат з 27 учасників, Стельмах Л.І. (Путивльський ліцей № 1 ім. Р. Руднєва) – 6 результат – з 24, Талдикіна В.В. (Путивльський ліцей № 2 ім. Г. Я. Базими Путивльський ліцей №2 ім. Г.Я. Базими ) – 9 результат з 27, Кооптіна І.А. (Путивльський мистецький ліцей Путивльський мистецький ліцей Сумської області ) – 11 результат з 24. По завершенню конкурсного випробування проведено жеребкування щодо послідовності виступів учасників у конкурсному випробуванні «Фрагмент дистанційного уроку». Дане випробування наші педагоги проходитимуть з 15 по 17 грудня, яке вплине на подальшу участь конкурсантів. Конкурсні випробування здійснюються в дистанційному форматі з відеоспостереженням за виконанням учасниками завдань та записом екрану комп’ютера. Фото взято з http://www.soippo.edu.ua/


• Формування цінностей у дітей починається ще зі школи, однак небагато учнів знають, що таке корупція, усвідомлюють її наслідки та інтегрованість у різні сфери суспільного життя. Тому в ліцеї пройшов Тиждень доброчесності, головною метою якого було ознайомлення учнів з поняттям “доброчесність“, надання базових знань про корупцію та її негативні наслідки. Це перше занурення здобувачів освіти у цю тематику, яке допоможе сформувати базове, необхідне відповідно до їхнього віку, розуміння.


• З Днем української хустки!
Традиційна, незамінна, така різна, така рідна – українська хустка. З давніх-давен улюблений головний убір української жінки. Українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.


• КЗСОР Путивльський мистецький ліцей приєднався до флешмобу «Територія успіху», який присвячений протидії домашньому насильству. Помаранчевий – символ цієї акції, офіційний колір протидії домашньому насильству, що символізує світле та вільне від жорстокості майбутнє


• 30 листопада 2021 року на 62 році життя відійшла у вічність Гребенькова Катерина Дмитрівна. Увесь колектив, учні, випускники Путивльського мистецького ліцею глибоко сумують з приводу непоправної втрати та висловлюють співчуття рідним і близьким Катерини Дмитрівни. Гребенькова Катерина Дмитрівна – вихователь вищої категорії, педагог за покликом серця. Про таких, як вона, кажуть «педагог від Бога». Усю свою педагогічну діяльність присвятила професії вихователя в Путивльській загальноосвітній школі-інтернаті, пізніше перейменованій на мистецький ліцей, куди прийшла працювати в 1979 році молодою, ініціативною, енергійною, а ще з відкритим серцем до кожного свого вихованця. Вона закарбувалася в пам’яті своїх учнів та колег не тільки як талановитий педагог, але й як чуйна людина, мудра й делікатна, гнучка й дипломатична, принципова й безкорисна, з неабияким почуттям гумору та оптимізмом. Та основною її рисою завжди була працьовитість. Це була справжня бджілка на багаторічній освітянській ниві, її педагогічний талант слугуватиме прикладом для молодого покоління. Як згадують випускники, у Катерини Дмитрівни завжди був індивідуальний підхід до кожного учня, не було забутих, обділених її увагою, турботою, любов’ю. Вона завжди прищеплювала їм відповідальність за своє життя, дії, вчинки, до кожного дитячого серця мала особливий «ключик»: чи то інтонація, чи проникливий погляд, чи похвала, чи зауваження, чи жарт, поважала своїх учнів, вбачаючи в кожному з них особистість. І вони відповідали їй взаємністю. Доля не завжди була прихильною до цієї жінки. Траплялися й трагічні, болючі події (втрата сина) в житті Катерини Дмитрівни. Але завдяки своєму сильному характеру, життєвому оптимізму вона зуміла їх достойно пережити, не зламатися, стати прикладом міцності, мудрості, витримки для оточуючих. Існує безліч вічних, сходжених доріг – життєвих доріг. По одній із них прямо й невтомно, вперед до кращого майбутнього йшла Катерина Дмитрівна. Пам'ять про неї залишиться назавжди в наших серцях, у серцях усіх, хто знав, любив, поважав.
НОВИНИ ЗА ЖОВТЕНЬ-ЛИСТОПАД

!

• Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, листа Міністерства освіти і науки України від 16.11.2021 року № 1/19840-21 «Про організацію освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти", Протоколу №8 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Путивльської міської ради від 17 листопада 2021 року в ліцеї відновлюється очне навчання для здобувачів освіти 5-11 класів з 22.11.2021 року БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19", Протоколу №39 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 жовтня 2021 року, наказу МОЗ України від 04.10.2021 року №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням», Протоколу №17 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 листопада 2021 року, Протоколу №6 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Путивльської міської ради від 12 листопада 2021 року з 15.11.2021 по 21.11.2021 р. в ліцеї відновлюється очне навчання для здобувачів освіти 1-4 класів та продовжується дистанційне навчання для здобувачів освіти 5-11 класів згідно розкладу уроків на платформі Microsoft Teams, веб-сайту закладу за допомогою організатора відеоконференцій ZOOM та мобільного додатку Viber. БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

15.11.2021 - 19.11.2021


• Уже вкотре учні Путивльського мистецького ліцею долучилися до написання Всеукраїнського Радіодиктанту єдності до Дня писемності та мови, головною метою якого є не перевірка знань та вмінь, а спонукання молодого покоління до вивчення української мови, до вдосконалення, підвищення культури рідної мови. Адже мова – втілення думки. Що багатша думка – то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її!


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19", Протоколу №39 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 жовтня 2021 року, наказу МОЗ України від 04.10.2021 року №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням», Протоколу №15 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04 листопада 2021 року з 08.11.2021 по 14.11.2021 р. в ліцеї продовжується дистанційне навчання для здобувачів освіти 1-11 класів згідно розкладу уроків на платформі Microsoft Teams, веб-сайту закладу за допомогою організатора відеоконференцій ZOOM та мобільного додатку Viber. БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

08.11.2021 - 12.11.2021


• Сьогодні, 4 листопада 2021 року була підписана Угода про співпрацю між КЗ СОР "РЛП"Сеймський" та КЗ СОР "Путивльський мистецький ліцей". Сторони домовились про співпрацю у сфері екологічної та культурної освіти, наукової діяльності тощо. Мета співпраці:
• виховання любові, чуйності, доброзичливого ставлення до об'єктів природи, потреби у спілкуванні з природою, уміння спостерігати й відчувати її красу й гармонію;
• розвиток інтересу, прагнення до пізнання природи; виховання культури поведінки, відповідальності за свої вчинки у природі;
• формування у школярів здатності та вмінь піклуватися про природні об'єкти та своє здоров'я, тощо.


• Чудова новина!
  Комунальний заклад Сумської обласної ради "Путивльський мистецький ліцей" отримав сертифікат учасника ІІ Міжнародного уроку доброти від БО БФ «Щаслива лапа».
Зробимо разом цей світ добрішим!


• ЧЕРГОВА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ІЗ СУМЧАНАМИ.
  У рамках проведення онлайн-марафону цифрової грамотності Центром професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради педагоги ліцею прийняли участь у черговому занятті на тему «Як створити інтерактивний урок за допомогою Classtime?» Використання освітньої платформи Classtime дозволяє залучити кожного учня до роботи та отримати миттєву візуалізацію прогресу усього класу в реальному часі.


• Нові досягнення учнів 3 класу!
  Вітаємо з проходженням Всесвітньої олімпіади з української мови «Всеосвіта – Осінь 2021»! Активно та старанно третьокласники працювали над тестовими онлайн - завданнями. Бажаємо успіхів та нових перемог!


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19", Протоколу №39 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 жовтня 2021 року, наказу МОЗ України від 04.10.2021 року №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням», Протоколу №14 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28 жовтня 2021 року з 29.10.2021 по 07.11.2021 р. в ліцеї продовжується дистанційне навчання для здобувачів освіти 5-11 класів, а також організовується дистанційне навчання для здобувачів освіти 1-4 класів згідно розкладу уроків на платформі Microsoft Teams, веб-сайту закладу за допомогою організатора відеоконференцій ZOOM та мобільного додатку Viber. БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

01.11.2021 - 05.11.2021


• Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм!
  Любов до рідного краю, шанобливе ставлення до історії та культурних надбань, гордість за красу рідної землі відобразили учні ліцею у малюнках та світлинах на імпровізованому інформаційному паркані, приуроченому Всеукраїнському краєзнавчому місячнику. Тематичні викладки літератури завжди використовуються учнями у навчанні , розвивають загальний кругозір школярів шляхом читання. Мультимедійні презентації «Я люблю Україну», «Велич Української Армії», « Осяяні золотом Олімпу», «Лісові мандри», «Овочевий рай рідної землі», онлайн відео – квест «Подорожую рідним містом» допомогли поринути школярам у неосяжний, цікавий світ рідної Батьківщини. Учні ліцею пишаються рідною Україною, краєм, де вони народилися та живуть, вивчають та охороняють його історію, культуру, традиції та чарівну красу природи.


• Перші здобутки першокласників!
  Вітаємо з отриманням сертифікатів за участь у Всеукраїнському проєкті «Як дорогу перейти?» від Майстерні казок Олександра Зімби! Діти із задоволенням прийняли участь у проєкті, вперше декламуючи на камеру вірш.
 Молодці!


• 28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників. З нагоди цієї пам’ятної дати у 3 класі проведено годину спілкування та екскурсію до Площі перемоги рідного міста Путивля, що сприяє розширенню уявлення дітей про історію свого народу, формуванню громадянської компетентності молодших школярів.


• 26.10.21 р. класну годину першокласники провели в медіатеці ліцею. Завдяки бібліотекарю Леоненко Н. П., учні 1 класу дізнались багато нових цікавих фактів про нашу країну, Сумщину, Путивльщину, воїнів – захисників нашої держави. А ще діти охоче розглядали виставку малюнків, різноманітні тематичні полиці, нові яскраві книжки, журнали і виявили ще більше бажання навчитися гарно читати, щоб отримати ключ до джерела знань – книги.


ЛАЙФХАКИ
ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ
У ЛІЦЕЇ


• ПРИЄМНО СПІЛКУВАТИСЯ З КОЛЕГАМИ-ПРОФЕСІОНАЛАМИ.
  Заклад налагодив плідну співпрацю з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради та приймає активну участь у організованому ними онлайн-марафоні цифрової грамотності педагогічних працівників. Директор центру Вікторія ЗАКОРКО радо сприйняла ініціативу участі наших педагогів у запланованих Центром заходах і, як і ми, сподівається на подальшу співпрацю, адже справжнім професіоналам завжди є чим поділитись.


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19", Протоколу №39 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 жовтня 2021 року, наказу МОЗ України від 04.10.2021 року №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням» з 25.10.2021 по 29.10.2021 р. в ліцеї організовується дистанційне навчання для здобувачів освіти 5-11 класів згідно розкладу уроків на платформі Microsoft Teams, веб-сайту закладу за допомогою організатора відеоконференцій ZOOM та мобільного додатку Viber. БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

25.10.2021 - 29.10.2021


• До Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва у ліцеї було проведено свято «Козацької слави вірні нащадки». Під час якого здобувачі освіти привітали гостя, учасника АТО/ООС Анякіна Максима Миколайовича та з усією щирістю дитячої душі подарували подарунок з побажаннями сил і здоров’я, щастя і благополуччя.


• Вітальна стрічка до Дня захисників і захисниць України від здобувачів освіти комунального закладу Сумської обласної ради "Путивльський мистецький ліцей"


• Відповідно до рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №13 від 11.10.2021 р.) внесено зміни до структури 2021-2022 навчального року - встановлено терміни осінніх канікул з 18.10.2021 р. по 24.10.2021 р.


• Талантами славна земля Ярославни. У ході Всеукраїнського місячника «Краєзнавство в шкільній бібліотеці» в читальній залі мистецького ліцею була організована фотовиставка робіт підприємця, майстра фотографії, депутата міської ради, доброї людини – Сергія Миколайовича Кобзарьова. Його роботи висвітлюють історію, культурну спадщину рідної Путивльщини, різнобарвні пейзажі природи, міські краєвиди. Окрасою читальної зали є картини художника -професіонала Ждановича Олексія Олександровича, які він подарував учням школи. У ході екскурсії діти ознайомлювалися з талановитими митцями краю, жанровою різноманітністю їхньої творчості. Учні з цікавістю, захопленням, радістю розглядали роботи майстрів, адже майбутнє за цими прекрасними талановитими дітьми, бо здатність до творчості - це найпрекрасніший прояв мистецтва.


• Учні 4 класу привітали своїх батьків з Днем захисника та захисниці України, які були в зоні ООС: Капленко С. М. та Биваліну М. П., яка і зараз знаходиться там.


• 12 жовтня в 2 класі відбулася зустріч учнів із учасником бойових дій в зоні ООС/АТО, військовослужбовцем третього відділу Конотопського РТЦК та СП старшим солдатом Бакаєвим Ігорем Миколайовичем. Діти щиро, з радістю та допитливістю зустріли військовослужбовця, привітали його і на пам’ять подарували малюнки. В такий день хочемо побажати всім захисникам і захисницям України міцного здоров’я, добра і злагоди, успіхів у вашій почесній службі. p


• День захисника України – свято, що відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З цієї нагоди у 3 класі було проведено цікаву вікторину «Що ти знаєш про козаків?», конкурс патріотичних малюнків «14 жовтня – День Захисника України». А найбільш вразила дітей зустріч з захисниками рідного краю. Діти подякували героям за їхню нелегку працю та привітали з наступаючим святом. Побажали їм міцного здоров’я та Божого захисту.


• Найщиріші вітання учениці 11 класу Бізюковій Катерині та керівнику гуртка «Образотворче мистецтво» Красноногій Тетяні Миколаївні за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» - пленер «Перлини Сумщини». Ви – молодці! Ми - пишаємося ВАМИ!


• Сучасний світ занадто жорстокий. Важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин, саме тому, вихованці КЗСОР Путивльський мистецький ліцей взяли участь у Всеукраїнському уроці про гуманне та відповідальне ставлення до тварин
  #урок_доброти2021 #happypaw #фокстрот


• Щиро вітаємо активних, творчих здобувачів освіти та педагогів ліцею з блискучою презентацією своїх ідей та досягнень. Дякуємо вам за майстерність, натхненну працю та вміння ділитися здобутками. Бажаємо творчого потенціалу та невичерпного ентузіазму, ніколи не зупинятися на досягнутому, набувати нового досвіду і впевнено крокувати по життю, здобуваючи перемоги!


• ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ !
  З метою запобігання поширенню хвороби COVID-19 серед здобувачів освіти з 04 жовтня для учнів 11 класу закладу організовується дистанційне навчання. БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, А ТАКОЖ УСПІХІВ У НАВЧАННІ !


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

04.10.2021 - 13.10.2021АРХІВ НОВИН ЗА СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯАРХІВ НОВИН ЗА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
АРХІВ НОВИН ЗА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Квест
"Мистецький дивограй"

Арт-пікнік
"Мистецький дивограй"

Осіння фотосесія
головних уборів та зачісок

Музична казка
"Хоробрий Іванко"


Ранкова зустріч
1 клас

Склад числа
урок математики

Фрагмент уроку
читання, 1 клас

Весела руханка
на уроці


STEM - #one`day з життя
учнів 2 класу

STEAM - проєкт "УКРАЇНА
в наших серцях"

Дивосвіт
дитячих талантів

Відеострічка
пам`яті

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ