Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


Відповідно до рішення сесії Сумської обласної ради від 22.02.2019 р. створений Комунальний заклад Сумської обласної ради - Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат, освітній процес у якому починається з 01.09.2019 р.
(Статут закладу, Виписка з Єдиного державного реєстру)

НОВИНИ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

• За статистичними даними щороку спостерігається значне зростання ДТП за участю дітей, тому 2019-2020 навчальний рік у закладі розпочався проведенням комплексу профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!». Зважаючи на це, зусилля педагогів у перші дні були спрямовані на повторення з дітьми правил безпечної поведінки на вулицях. 11 вересня було організовано акцію «Безпека на дорозі – безпека життя!» за участю працівників ДАІ, під час якої школярі роздавали пам’ятки для водіїв з правил дорожнього руху. І все це не випадково, адже сучасний світ з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек як для маленьких пішоходів, так і для досвідчених водіїв транспортних засобів.
  Маємо надію, що відтепер не тільки наші діти, а й водії транспортних засобів будуть втілювати на практиці ті правила, які обговорювалися під час заходу.


• Продзвенів перший дзвоник. Діти поспішили до школи, а значить розпочався і місячник «Увага! Діти на дорозі!». Учні 2 і 4 класів відвідали Путивльський СТК ТСО України. Директор СТК ТСО – О.В.ПЕТРЕНКО розповів наймолодшим учасникам дорожнього руху про правила пересування по вулицям і дорогах.
 Інструктори з навчання практичному водінню автотранспортних засобів М.І.КАЛІНІН та В.Д.КАТЄНІН покатали дітей на учбових автомобілях, пояснили, як навчають майбутніх водіїв.
  Завершилась зустріч бесідою з екіпажем патрульної поліції. Р. А.ШЕВЦОВ цікаво дав відповіді на всі запитання школярів та застеріг, що треба бути на дорозі дуже обережними.


• Ось і промайнуло тепле літо. Нарешті школа почула веселий гомін радісної дітвори і зажила новими сподіваннями та злетами, на які так довго чекала. Цього року учні 2 класу зайшли до нової класної кімнати, де їх чекали сучасні меблі, інтерактивна дошка, планшети та багато іншого навчального матеріалу. Другокласники з великим задоволенням та цікавістю освоюють новий навчальний осередок.
  Новий освітній простір – чудовий шанс дати волю власній фантазії та створити клас своєї мрії, в якому зручно навчатися та творити.


• ДЕНЬ ЗНАНЬ «КРАЇНА ДИТЯЧИХ МРІЙ»
  02 вересня 2019 року в Путивльській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті відбулись святкові заходи до Дня знань. Ранок розпочався з урочистої лінійки з нагоди прийняття до шкільної родини першокласників. Далі на учнів 2-4 класів чекав інтелектуальний пікнік «Пізнаємо Україну», а вихованці 5-9 класів з захопленням приймали участь в квесті «Мистецький дивограй».


• ОТРИМАННЯ ПРАВА ЗДІЙСНЮВАТИ ОСВІТНЮ ДІЯЛЬНІСТЬ
  Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 27.08.2019 р. №455-ОД «Про видачу ліцензій на освітню діяльність закладів освіти» наш заклад отримав ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти за рівнем початкової освіти, базової середньої освіти, профільної середньої освіти.


• 22.08.2019 з 9.00 до 16.00 педагогічні працівники освітнього закладу прийняли участь у «Методичному стартапі навчання шкільним предметам у 2019-2020 роках», який організований та проведений у режимі онлайн працівниками СОІППО.
  На вебінарі були опрацьовані основні питання втілення концептуальних ідей НУШ, реалізації змісту навчальних предметів, виховних стратегій в освіті, інтелектуального розвитку обдарованих учнів та ін., що сприяло підвищенню професійного освітнього рівня педагогів, їх творчому зростанню на основі інноваційних технологій.


• КОНКУРСНІ ВИПРБУВАННЯ.
Демонстрація дітьми мистецьких компетентностей під час проведення конкурсних випробувань. Чимало батьків, зокрема майбутніх першокласників Путивльського району і Сумської області, віддали перевагу нашому створеному молодому спеціалізованому мистецькому закладу.


• ДУШІ ЛЮДСЬКОЇ ДОБРОТА!
  Вільному розвитку дитини за її інтересами, потребами, подобаннями сприяє творче, інноваційне, комфортне середовище, а це сучасні шкільні медіатеки.
  Незабаром пролунає вересневий дзвоник і учні нового освітнього закладу завітають до оновленої скарбниці людських знань, завдяки людині, якій найщиріші слова подяки, уклін за доброту її душі РАДЖИВУ ГУПТІ – засновнику благодійного фонду «КУСУМ», який повністю оновив медіатеку якісними, кольоровими книжковими поличками, шафами, столиками для різновікових груп дітей.
  Спасибі Вам!!! Ваша допомога забезпечить успіх Нової української школи у вихованні освіченого, всебічно-розвиненого, відповідального громадянина і патріота нашої рідної України.
ОГОЛОШЕННЯ!
Натисніть для збільшення


Прийом учнів на навчання у 2019-2020 навчальному році буде здійснюватись на конкурсній основі відповідно до Положення про конкурсні випробування комунального закладу Сумської обласної ради - Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат

Розклад проведення конкурсних випробувань

Результати конкурсних випробувань


АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ

ГОСТЬОВА КНИГА (залишайте свої коментарі)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України

Лічильник відвідувань

ВГОРУ

© 2019 Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів