Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374
АРХІВ НОВИН ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ
НОВИНИ 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЖОВТЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД
АРХІВ НОВИН ЗА ГРУДЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА СІЧЕНЬ
АРХІВ НОВИН ЗА ЛЮТИЙ
БЕРЕЗЕНЬ-КВІТЕНЬ

• МІЖНАРОДНИЙ МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС. 15 березня "КЕНГУРЯТА" 7-9 класів вкотре поринули у цікавий і пізнавальний світ математики, прийнявши активну участь у Міжнародному математичному конкурсі "КЕНГУРУ".


• Вчителем англійської мови Колтуновою К.В. було проведено свято англійської мови “WE LIKE AND LEARN ENGLISH”. Учасниками заходу були учні 1 – 6 класів, а ведучими – учениці 7 класу Нестерова Анна та Коваленко Анастасія. Діти дуже відповідально готувалися до свята: вчили вірші, розповіді про значення англійської мови в житті людини, пісні, танок, інсценізацію до казки «Теремок» англійською мовою. Учні мали змогу показати свої знання з англійської мови, проявити себе акторами, поспівати пісні англійською мовою та потанцювати. Настрій свята, мовна атмосфера створювалася за допомогою музичного оформлення, презентації.
 Всі учні отримали задоволення від проведеного заходу та поглибили свої знання з англійської мови.


• Дослідження історії походження рідної мови є важливим засобом формування патріотичних почуттів у підростаючого покоління. Учні 7 і 9 класів представили результати пошукового проекту "Мова єднає нас", у ході якого розглянули основні етапи розвитку української мови, найдавніші книжні пам`ятки, осередки освіти тощо.
 Захід був покликаний наповнити дитячі душі неоціненним скарбом поваги до рідної мови, культури українського народу.


• В рамках Тижня профорієнтації в школі було проведено ряд заходів для школярів: організовано виставку малюнків «Калейдоскоп професій», виставку-конкурс на кращу газету-колаж «Світ сучасних професій». Вихованцями 5-9 класів були проведені презентації груп професій «Людина – техніка», «Людина – знакова система», «Людина – людина», «Людина – художній образ», «Людина – природа». Практичним психологом організовано факультативні заняття для 8-9 класів «Обираю професію», які мали на меті допомогти учням краще пізнати себе і зробити правильний вибір. Серед учнів 2-4 класів проведено перекличку повідомлень «Професія моїх батьків».
 Також в рамках тижня пройшли бесіди з метою розвитку в учнівської молоді рис творчої, працелюбної особистості «Професії від А до Я», відбулась зустріч з начальником Путивльського районного центру зайнятості Спориш О.В., проведені заняття біля профорієнтаційного терміналу державної служби зайнятості.


• МИ КОМАНДА! Дружній та згуртований колектив Путивльської школи-інтернату здобув впевнену перемогу в спартакіаді серед навчальних закладів Путивльського району.
  Колектив показав гарні результати з усіх видів спорту, які входили до програми спартакіади: плавання, стрільба, теніс, шахи, волейбол. Працівники школи створюють оптимальні умови для навчання і виховання учнів, які цілодобово знаходяться у закладі, активно працюють над благоустроєм пришкільної території, збирають гарні врожаї на власній земельній ділянці, а разом з цим займаються спортом та відпочивають.
  Своєю працею, добрими справами прославляємо рідну школу.ПРО НАС В МІНІСТЕРСТВІ І НЕ ТІЛЬКИНаціональна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лініяГОСТЬОВА КНИГА (залишайте свої коментарі)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України

Лічильник відвідувань

ВГОРУ

© 2018 Путивльська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів