Головна Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Наш край Досягнення Публічна інформація
Майбутнє дитини починається тут!                           Згуртованість всіх і унікальність кожного!                           Наполегливість у навчанні, єдність у дружбі, творчість у всьому!                           Впевненість у собі, впевненість у своїх можливостях!                           Переможний старт для подальшої соціалізації!
Cайт комунального закладу Сумської обласної ради -
Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат

Наша адреса:
41500, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, м.ПУТИВЛЬ, вул.КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, 53
E-mail: intern-putivl@ukr.net; тел(факс): (05442)54374


ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ УЧНІВ 1-10 КЛАСІВ
на 2020-2021 навчальний рік


До послуг здобувачів освіти:
- сучасний освітній простір, відповідно до вимог Нової української школи;
- можливість у вільний від навчання час займатись у гуртках мистецького напрямку: арт-дизайн, образотворче мистецтво, акторське мистецтво, хореографія, ансамблевий спів, музична мозаїка, моделювання іграшок-сувенірів тощо;
- сучасний освітньо-інформаційний простір шкільної медіатеки;
- п`ятиразове безкоштовне харчування;
- можливість весело і цікаво проводити вільний час в ігрових кімнатах, кімнатах гуртожитку, спортивних майданчиках.


НОВИНИ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Адміністрація закладу освіти щиро вітає працьовитий професійний колектив, батьків, здобувачів освіти зі святом Останнього дзвоника!
Дякуємо всім за віддану співпрацю, професіоналізм та порозуміння
ДЕНИСЕНКО ОЛЕСЯ ЮРІЇВНА

стала ЛАУРЕАТОМ
ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ ДРУГОГО (РЕГІОНАЛЬНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020»
у номінації "Образотворче мистецтво".
Вітаємо нашу ПЕРЕМОЖНИЦЮ!!!

НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
Графік проведення підсумкових контрольних робіт, перевірочних робіт, тестувань, усних опитувань тощо за ІІ семестр шляхом використання технологій дистанційного навчання

Охоплення здобувачів освіти 1-4 класів дистанційним навчанням у рамках проєкту «Всеукраїнська школа онлайн» на українських телеканалах або на YouTube-каналі МОН

Наказ "Про продовження дистанційного навчання в закладі до 11.05.2020"

Пасхальний флешмоб "Великодній кошик - символ життя і краси"

ЧЕЛЕНДЖ «Я проводжу карантин з користю, а ти?»

КАРАНТИН З КОРИСТЮ. Фотоконкурс серед здобувачів освіти 1-4 класів «Найкращий сніданок»

Охоплення здобувачів освіти 5-9 класів дистанційним навчанням у рамках проєкту «Всеукраїнська школа онлайн» на українських телеканалах або на YouTube-каналі МОН     (розклад відеоуроків)

Наказ "Про продовження дистанційного навчання в закладі"

Наказ "Про організацію дистанційного навчання в закладі під час карантину"

Інструкція для батьків здобувачів освіти КЗСОР – Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат щодо організації дистанційного навчання на період запровадження карантину

Охоплення здобувачів освіти дистанційним навчанням

Заходи щодо запобігання поширення коронавірусу

Діти вдома: поради батькам на період карантину (витяг із порад Патрульної поліції Сумської області)


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ЧАС КАРАНТИНУ

12.05.2020 - 22.05.2020ДОДАТКОВІ РЕСУРСИ ДЛЯ ДИСТАНЦІНОГО НАВЧАННЯ
КВІТЕНЬ-ТРАВЕНЬ

• Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 р. №343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» у закладі продовжено карантин до 22.05.2020.


• ТЕЛЕУРОКИ ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
  28 квітня Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube каналі МОН та ще 4-х телеканалах.
  Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. За словами в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій. «Загалом для дітей початкової школи найкращим є безпосередній контакт і навчання зі своїм вчителем, тому ми не планували робити онлайн-уроки для дітей цього віку. Однак багато батьків та педагогів звертаються до нас із проханням організувати уроки і для початкової школи», – розповіла Мандзій. Вона підкреслила, що саме через це організатори й вирішили додати до Всеукраїнської школи онлайн наймолодшу ланку. «Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих, вчитися дистанційно. З огляду на кількість звернень щодо організації навчального процесу для наймолодших, зробити це було нашим обов’язком», – додає Генеральний директор Директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України Вероніка Селега.
  Окрім онлайн-версії уроків на YouTube, заняття можна буде дивитися також на телеканалах: 1 клас – Піксель; 2 клас – UA:Перший; 3 клас – UA:Культура; 4 клас – ПлюсПлюс. Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.


• Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. №291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» у закладі продовжено карантин до 11.05.2020.


• ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН ДЛЯ 5-11 КЛАСІВ. Шановні колеги, батьки, здобувачі освіти! З понеділка 06.04.2020 р. на українських телеканалах будуть транслюватися відеоуроки з 11 предметів відповідно до розкладу. Якщо телеканали відсутні, всі уроки будуть дублюватиь на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCQR9sMWcZshAwYX-EYH0qiA/playlists. Для кожного класу створені плейлисти.


• Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» у закладі продовжено карантин до 24.04.2020.


• Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з метою забезпечення виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій у закладі з 13.03.2020 р. по 03.04.2020 р. запроваджений КАРАНТИН.


ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ, БАТЬКІВ, УЧНІВ ТА ВСІХ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ ЗАКЛАДУ! ПРОПОНУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ З ПРОФІЛАКТИКИ ТА НЕДОПУЩЕННЯ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ:

- 7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції.

- Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення.

- Новий коронавірус: шляхи передавання і варіанти захисту.

- Тимчасові рекомендації CDC для підприємств і роботодавців щодо реагування на коронавірусну інфекцію COVID-19.


АРХІВ НОВИН ЗА БЕРЕЗЕНЬ 2020
АРХІВ НОВИН ЗА ЛЮТИЙ 2020
АРХІВ НОВИН ЗА СІЧЕНЬ 2020
АРХІВ НОВИН ЗА ГРУДЕНЬ 2019
АРХІВ НОВИН ЗА ЛИСТОПАД 2019
АРХІВ НОВИН ЗА ЖОВТЕНЬ 2019
АРХІВ НОВИН ЗА ВЕРЕСЕНЬ 2019
АРХІВ НОВИН ЗА СЕРПЕНЬ 2019

Квест
"Мистецький дивограй"

Арт-пікнік
"Мистецький дивограй"

Осіння фотосесія
головних уборів та зачісок

Музична казка
"Хоробрий Іванко"


Ранкова зустріч
1 клас

Склад числа
урок математики

Фрагмент уроку
читання, 1 клас

Весела руханка
на уроці


STEM - #one`day з життя
учнів 2 класу

STEAM - проєкт "УКРАЇНА
в наших серцях"

Дивосвіт
дитячих талантів

Відеострічка
пам`яті
АРХІВ НОВИН ПУТИВЛЬСЬКОЇ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ